fısfıs ismail in gavur versiyonu.
"baylar, bayanlar, ted" repliğiyle beni önce yarmış, sonra da toplum içinde yapmak istememi sağlamış insanötesi.
efsane.
takım elbisesine kurban *
how i met your mother'ın vazgeçilmezi.
himym'ı izleten karakter. o olmasa dizi izlenebilirliğini ciddi derece yitirirdi.
blitz kubanı olmuştu bir ara.
her odasında öküz gibi tv olan sarışın karizmatik insan.*
gerçek hayatında oğlan olduğunu söylememe gerek yok.
benim için asla bir marshall eriksen olamayacak himym karakteri. marshall'ın her karesine kopuyorum, bölümlerin yüzde doksanında kendimle tedi özdeşleştirmek gibi bir huy da edindim. haliyle üçü içinde üç numarada benim için.
Gerçek hayatta bir benzeriyle karşılaşsam uzak durmak isteyeceğim ancak Neil Patrick Harris'in muhteşem yorumuyla How I Met Your Mother'ı izlememe ve karşısında dakikalarca gülmeme sebep olan karakter.
Takım elbiseleri, kız tavlama yöntemleri ve kendini beğenmiş tavırlarıyla dizinin izlenme sebeplerinin ilk sırasındaki isim.
how i met your mother dizisindeki mükemmel insan. oyunculuğu ve oynadığı karakter ile bütünleşerek tam olarak awesome bir kişilik olmuştur.
how ı met your mother dizisinin efsanevi karakteridir. 6.sezonun finalinde evleniyor gibi gözüksede yeni sezonda sürprizlerle karşılaşmamız muhtemel.

--spoiler--
challenge accepted!
--spoiler--
hayatta dönem dönem idol olarak aldğım kişilerin tek bir vücuda bürünmüş halidir. tek kelimeyle legen...wait for it...dary.
(bkz: hastasıyız dede)
Çükü öpülesi insan. Büyük adam.
--spoiler--
5. sezonun bir bölümünde lily'nin doğum günü partisinde lily ile ilgili ''iyi birine benziyor'' yazarak beni kopartmıştır.
--spoiler--
sanırım sözlüğe yüzde verme merakını getirmiş kişi.
seninle kanka olsak bro olsak ne var be barney?
"how you met jigolo?" diyerek paslar atsan, sana wingman olsam daha ne lan.
hem o ağlak ted'den daha erkeğim.

bu arada how i met your mother ın esas oğlan'dan daha esas olan karakteridir.
kurgusal bir karakter.
(bkz: cenabet ordular kumandanı) diye özetleyebileceğimiz dizi karakteri.
yattığı her kız için tanrıya şükredebilme inceliğini gösteren karakter.
bir tek how you doin'?* demediği kalmış karakter.
himym ın çapkın karakteri adam gelene geçene uçana kaçana geçiriyor. aynı zamanda yaptığı komik eylemler ve kurallarıyla bizi kendine bağlayan karakter.
çapkındır kendileri.
şu gecenin şu saatinde sırf ne bok yiyecek diye beni bekleten orospu çocuğu.

--spoiler--
robin e bu yapılır mı lan allahsız? sıçarım babanın şarap çanağına öküz, yatıyorum ben lan.
--spoiler--
üstad !!
öyle bir rolde oynayıp gerçekte gay oldugunu acıklamıştır.
böyle bir rol vermek ayrı bir *iştir..
gay olduğu halde dizi geregi kızlarla yatma çekimlerine maruz kalan ve zaman zaman iğrendiğini söyleyen oyuncudur.
--spoiler--
sezon 7 bölüm 5 te sevgilisinin 40 lı yaşlarda olduğu paranoyasına kapılıp daha sonra 29 yaşında olduğuna ikna olan ve tam sarılıp buna mutluluğunu ifade edecekken ' neyse hala 1 yılın daha var ' diyerek 30 yaşındaki kadınlara karşı olan fobisini bir kez daha bize hissettirmiştir.
--spoiler--