bugün

Soyunu sürekli güncelleyen yazar

Bir gün annesi boşnak oluyor(nihat hatipoğlu başlığında) başka bir gün dedesi osmanlı da ciddi bir mevkiye geliyor başka bir gün hüseyin nihal atsız gibi gümüşhaneli oluyor hatta aynı klandan oluyor

Yazık şizofren galiba.
Özel yazışma açıklamadım bak eklemişim oraya nihat hatipoğlu başlığında diye bulmaya üşendim şimdi

Madem soyundan banane milletin soyundan sanane ne milletin soyuna,sopuna laf edersin zaten bir gün balkan bir gün sibirya kökenli oluyorsun maşallah sülale ışınlanmayı bulmuş

Valla gay olan yürüyüşe katılandan belli olur şu yaşıma kadar herhangi bir homofobik eylem gerçekleştiremedim lakin yürüyüşe katılacak kadar da sempati duymadım demek var ki sende bir şeyler ondan yürüyüş yürüyüş geziyorsun*
Afrin de gitti.
Geçmiş olsun heval.
Bugün kabus günü ellemeyin, bir yanda Çanakkale zaferi, bir yanda afrin'i kaybetmek. Dokunsak ağlar herhalde.
afrin de gitti ya kuduruyordur şimdi.
vatan haini.
anasına sövdürünce kendini rahat hisseden pkk sempatizanı vatan haini.
kandilin sosyal medya ayağı vatandaş. evet öso yağmacı hırsız terörist, pkk ise gerilla halkların kardeşi değil mi güzel kardeşim.

millete kelime oyunu yaparak bir yandan atatürk'ü bir yandan devletin bekasını alttan alttan eleştiriyorsun. senin yerin mekanın baban amerika birleşik devletleri. git ona ağla biraz.
kalbi barış barış barış diye atan uuser.
kendisiyle askerliğimizi göttingen luft waffe nazi birliğinde yaptık.

ben himmlerin postasıydım, kendisi de göbelsin baş yaveriydi

göbels bunu namaz kılarken yakalayınca, auschwitze sürdü.

çok zor kaçtık toplama kampından.
(#39031488)

Zamanında kendi için şunu yazmıştım

Dedesi Bir gün bosna banlığının bir üyesi bir gün osmanlı paşası bir gün sibiryadan gelip gümüşhane ye yerleşmiş bir türk klanı oluyorken geçen gün de ingiliz bilmem nesi olmuş

Raporsuz deli lan bu bunun yazdıkları yüzünden içeri girmemesinin nedeni deli olması sağlıklı bir insan troll değilse bu kadar tutarsız olamaz

Bir adet raporsuz deli.
http://www.uludagsozluk.com/e/39105306/

Keşke derdini Türkçe anlatsa. Tek kelime anlaşılmıyor. Laf kalabalığı yapayım derken saçmalayıp duruyor. Tam bir zavallı. Evet.
kürtçü artığı vasıfsız.
Deli geldi

Konuş deli.
Barışı savunan savaşsever,oyunu seven oyunboZan,ülkesini seven bölücü,askerini seven terör sempatizanı,vatanını seven vatansız ve ırkını seven bir ırçıdır kendisi.nefes aldığı yer türk topradığır ama türkçe'yi öğrendiği kadar türk insanını da öğrenmeye çalışsa keşke.yazık güzel ülkem sen böyle vatandaşı hak etmiyorsun.
Edit:kürtçülük iyileştirilemez bir hastalıktır çünkü her şeyi kendi bölücü bakış açısından bakar.tsk diyom çiftlik bank diyo "keko"
kimdir nedir bilmiyorum ama gerçek hayatta ezilmiş biri olduğunu düşünüyorum. burdaki hırsının kaynağı da eziklik olabilir. kraliyet soyundan mı ne geliyomuş( buna he diyin) ama araştırıp baksan kütük kuzey ıraktan falan çıkar yani. *
balataları sıyırmış anlayacağın.
bu tür tipleri gördükçe neden ırkçı olunması gerektiğini anlıyorum.
Pax mongolica diye yazılır o bebeyim birini yabancı birini türkçe yazarsan kimse anlamaz

Moğol barışı demektir.
diren "baris hemen simdi." okunuyor ve saygı duyuluyorsun.

not: nick altına gelip yazdığın user' in yazdıklarını hakkını vererek okusaydınız bu kadar saçmalamanıza gerek kalmazdı. yok çocukmuş, yok kürtmüş. en çok buna güldüm " ezik " demiş. sanırım uzman görüşü.
Harbiden pax moğol ne amk pax mongolica yazacaksın yabancı bir kalıp o ben şimdi pax hazar yazsam ne deyişen amk derler ama pax hazarica yazsam anlarlar

Bak bilale anlatır gibi anlatıyorum.
kendileri saldırırken savaş savaş biji biji yapalım dalinle diye gezen tipler, oklar tersine dönünce barış barış diye gezince istemsizce bir kahkaha atıyorum.
hem bilgili hem de saygılı ve terbiyeli bir yazar. ben seviyorum valla.
Antifaşist bir yazar severek evet.

Bu arada gelmişken (bkz: barış hemen şimdi).
Herifin yediği nanelere bakın. Bilmem kaç bin km öteden ülkeyi karıştırmaya devam ediyor. Buraya gelse ne olur kim bilir? Ha bu arada solcuların hakkını teslim etmek gerekir. Bu konuda fetöşe karşı dik duran bir kaç zümreden biridirler. Diğerleri rahmetli erbakan ve muhsin yazıcıoğlu dur. Ne tansu ne mesut ne ecevit ne chp ve ne de akp bu konuda başarılı olamamıştır. Hepsini kandırmıştır. Bahçeli, Özal ve Türkeş ten yüz bulamamıştır.
En insancıl nicklerden birine sahip yazar.severek evet.

Ve evet. (bkz: barış hemen şimdi).
akboylar bu adamın yazdıklarına cevap veremiyor ya ben en çok ona gülüyorum. zaten aralarında dağlar kadar kapasite farkı var.