bugün

Sponsorlarının türk olmasından dolayıdır. Yoksa siklerinde mi hacı.

(bkz: avea)
(bkz: beko)
(bkz: para)
sadece türkiye kullanıcıları için yapılan kutlamadır.. videonun üzerindeki dişli işaretine gelirseniz, özel yazısını göreceksiniz...

ayrıca yorumların hepsinin türkler tarafından yapıldığını görüncede anlarsınız..

temennim gaza gelmeyelim şöyle olaylarda hemen, adamlar bizi pazar olarak görüyor.. forma satışından falan, arasını iyi tutuyor ülkeyle..

gerçi ticaride olsa düşünceleri yinede teşekkür ederiz.
Dört futbolcusu ve türk bayrağıyla resmi sayfasından yaptığı kutlama. Yalakalık yapıp türklere forma satma girişimidir. Yazık.
Gereksiz içerik. Adamların reklama ihtiyacı mı var sanki ? Birimiz de çıkmış bir milyon üye'den bahsediyor. Güldürme beni.
bana ilginç gelen olay. yine de teşekkürler.
Eyvallah denilen durumdur. Lakin altında bir bit enigi aramak çokta garipsenmeyecek bir durumdur.
para mara... düşünmüş adamlar, önemli olan o...
bizim millet de hala bugüne tatil gözüyle baksın.!
Türk hava yolları avea gibi sponsorlarla parayı götürdükleri içindir.
"Hayatı önüne serdim aşkım" diyen adama "yakışmadı şuraya ser" diyen kız gibisiniz lan. Adamlar düşünmüş kutlamış işte, para mara neyse ne. Hangi biriniz ispanya tarihi ile ilgili bir cümle biliyorsunuz sanki? Kutlamayan o kadar türk varken barcelona'ya sarmak da neyin nesi hem? Gracias barça..!
Altında bir sürü fesatlık aransa da ( ki kısmen doğrudur ) siyasilerin bile doğru ilgilenmediği bu bayramı kutlamaları mutluluk verici.
güncel Önemli Başlıklar