bugün

bugün ege üniversitesi'nde öğrencilerle birlikte çimlerde 5-6 saat oturmuş, onlarla sohbet etmiş, keyifli bilgilerini öğrencilerle paylaşmış kişidir. haremlik-selamlık yurt uygulamasına karşılık çadırlarla kendi yurdunu ve yaşam alanını kuran öğrencilere desteğini esirgememiştir. yakından tanıyın, hakikaten seveceksiniz.
ünlü olmak için verdiği çabasına takdirler sunduğum kişi...
an itibariyle yaptığı itirafla ilgili açıklama yapmaktadır...
ortadan bağzı nedenlerle kaybolunca aydın duruşundan ötürü başına bir şey geldi sanılan; canımız ciğerimiz bilgisayar kullanan genclerimizin hoşuna gitmeyen açıklamalar yapınca dansöz olan zat. söylediklerinin doğruluk payı ile ilgilenmiyorum. fakat doğru olabilme ihtimalinin bu kadar gözardı edilmesi de sadece komik.

kardeşim küçükken onunla polisçilik oynardık. üstün pozisyonda olup ona ellerimle ateş edince bana üzerimde super zırh var abi beni olduremezsin diyip bana ateş ederdi. ben de çocuk eglendirdigim için ölürdüm. velhasıl; ölü taklidi yapmak zamanıdır beyler.
reklama ihtiyacı olup, Palalı adam ak partinin işidir diye yalan söylese , daha iyi reklam yapacağı aşikardır. bunu eminim kendisi biliyordur. Çünkü gezici tayfası ilk günden karalama kampanyasına girmişti zaten. Ancak palalı adam işi chp nin işidir diyerek, chp genellllll başkanınında bu adamı kale alıp, aklını peynir ekmekle yemiş diye cevap vermesi, size ne düşündürüyorsa banada aynısını düşündürüyor.
Dün götünü yalayanların bugün hain ilan ettiği şahsiyet.
dün hain ilan edenlerin bugün götünü yaladığı şahsiyet...
KiMi SAZANLARA KAPAK OLAN ÜNLÜ MODACIDIR EFENDiM.
DÜN CiNSEL KiMiLiĞiNDEN DOLAYI SÖZ EDENLER ŞiMDi ÖVECEK OLDULAR EFENDiM MODACIMIZI.
dün kahraman ilan edip götünü yalayanların, bugün hain olarak adlandırdığı şahsiyet. iki tarafta tam mal çıktı rıza baba.
2 dönemde incelenmesi gereken bir şahsiyet.

her 2 döneminde de 10-50 iq arasına hitap etti. destek aldı, tepki çekti.

fazlası yok.
akp'li göt kıllarının yeni idolü. bunu her iki dönemde de alkışlayanların aynı çukura atılması gerekir...
yeni bir şafak sezer vakası.

büyük ihtimal mehmet ali alibora ve diğer akp'ye muhalif sanatçıların işlerinden olmasını görüp korktu ve ağız değiştirdi. acıyorum ben böyle şahsiyetsiz adamlara. yazık.
iddiasını kanıtlamayarak chp*, büyük kötülük yapan şahıs.
anlattığı komploları daha önce defalaca yaşamış bir ülkenin vatandaşı olarak, az buçuk yakın tarih bilgimle, yaptığı açıklamalara hiç şaşırmadığım adamdır. cinsel tercihi, yada medyatik olup olmadığından bağımsız, sadece chp'den yola çıkarak dediklerinin büyük ihtimalle doğru olduğunu düşünüyorum.
gerçi gezide gaz yiyip millete goy goy yapan, twitter da çırpınan tayfanın ki devrimdir ama bu herifin söyledikleri kesinlikle reklam.
Gezi parkı eylemlerinin sembolü delikanlı arkadaşımızdır.
"50 yıllık eşcinselim hiçbir devirde böyle ibnelik görmedim!" şeklinde bi twiti var ki ne zaman aklıma gelse güldürür beni.
oto sansuru yok.
helal olsun.
hep böyle ol.
ibnedir ama dönek değildir.
ehli sünnet tv röportajında sunucunun sıkıştırmalarına rağmen hiç ters köşeye yatmayan cevapladığı sorularda kültürünü sonuna kadar kullanıp boş insan olduğunu göstermeyen birisidir.

misbah demircana da sağlam gönderme yapmıştır.
ibne olmasa çok delikanlı adam...
her şey önce bir babadır, inanılmaz bir beyine kültüre birikime sahip, akılcı bilimsel harikulade bir dünya insanı. bazen tepkilerinde aşırıya kaçsa da gördüğünü söyleyen bu yüzden başına bir gün bir şey gelecek diye çok korktuğum, dünya tatlısı sevilesi insan.. cinsel kimliğinden gurur duyan, adam gibi adamdır..
pkk lı zamazingo. kıbrıs'ta göz altına alınmış. iyi olmuş.
kültür bakanlığı başta olmak üzere bu denli birikim ile türkiye cumhuriyetinde herhangi bir kurumun bakanı olabilir.

buradan anlaşılabilir;
https://www.youtube.com/watch?v=JD6UoeJdVDA
Kendini bir bok zanneden gereksiz biridir. Ara sıra tvye çıkıp maymunluk yapar.
güncel Önemli Başlıklar