bugün

18 yaşındaki barbara palvin'le el alem ne der gerekçesiyle sevişmemektir. Kendisi lise çağında güzel bir kardeşimiz. Ona sulananlar da diğer 18 yaşındaki kızlara sulananlar gibi sübyancıdır. Bu vesileyle sevişmek isteyen barbara reddedilir. Reddetmeyen gavattır.
dogru yapmaktir eger ondan cok buyukseniz. Ek olarak kendisi 19 yasinda. Takildigi justin bieber ile yasit.
artanı bana girsin aga ne küçüğü 18'ini dolduralı sene oldu sene. biz arkadaşlarla onu bekledik hep. sınırdan yazıyorum şimdi, bulgar polisi rüşveti kabul ettiğinde dalıyoruz hatuna.

* gereksiz bir hassasiyet göstermektir. bu sabi sübyansa ben de fosforlu kalemim amk!
kendisi manken olan barbara heralde değil mi. yaşı 18den büyükse çok siz de ağır yaşlı değilseniz saçma eylemdir.
ikiyüzlülük sınavıdır. normal kız, 18 yaşında sübyan. barbara palvin, taş. taş ocağı. maden. kuyu. aaauuu.
barbarca zikilir.
bir "barbara herhalde, barbara manken olan!" değildir...
morukların yapacağı iştir.
çok sıradan bir kadın pardon kızcağız bence...
victoria secretsin iğrençliğidir. Yapılan araştırmalara göre victorias secrets yüzünden 18 yaş altı kızlarda seks teşviki ve seksi tehlşkeli derecede çocuk yaşlara kadar düşmüş...
Barbara pelvini seksi göstermekse, bence az da olsa sübyancılıktır.
Erkeklerin sandalye- ayak sözünü bilmeyen kisidir.
Not : tamam bu kurali unutuyoruz.
Yapılması gerekendir.
O benden buyuk o halde ben jigolo mu oluyorum kafamda deli sorular.
uçarak gidilir.
görsel