bugün

dayanamayıp kendini sildirdi herhalde.
yazık.
11. nesil silik.
görsel
acilen profesyonel yardım alması gereken yazardır. önce abazalığı için bir fahişeden sonra mental problemleri için bir psikiyatrdan...
Yaz, siyah donunu kendi getirecek.
bütün uğraşı, sözlükte düşük iqlu insanlar hakkında şöyle böyle söylenmiş, bi yazar olarak iqm düşük mü? şeklinde başlık açmak olan beğenilme çabasıyla yanıp tutuşan yazar.
intihara oldukça meyilli sözlük yazarı. dikkat edin buna. buna dikkat edin.
tekrardan ulu sözlüğe dönen yazarımsı. yani ben
dikkat çekmek için kendi nick altını uplayan yazar.
vasat troll aday adayı.
Öldü mü yaşıyo mu yazarı?
ulan benim nickaltımda bile bu kadar entry yok. adaletin bu mu sözlük?
bu şiir Barbar Turk'un gece gece sarhoş bir vaziyette çektiği fotoyu Sözlükte paylaşması üzerine kaleme alınmıştırü

elinde cuvarasıyla
göğsünde gıllarıyla
yamuk bir sıfatıyla
gecelere meydan okurdu
bir koç yiğit hey hey heyyy...

şeklini aleme gösterdi
yargılanmaktı tek derdi
şovu neyim hec bilmezdi
bitek küfür yeyim isterdi
bizim deli oğlan hey hey heyyy

ygs' den sevgilerleü
elinde cuvarasıyla
göğsünde gıllarıyla
yamuk bir sıfatıyla
gecelere meydan okurdu
bir koç yiğit hey hey heyyy...

şeklini aleme gösterdi
yargılanmaktı tek derdi
şovu neyim hec bilmezdi
bitek küfür neyim isterdi
bizim deli oğlan hey hey heyyy

ygs' den sevgilerle...
kafayı bulduğu bir anda, eşcinselliğini ilan eden yazar. selfie koymuş banal herif. ne bok yerse yesin.
Atsızcılar forum,tigir:er,united khanete,oğuz han fırlaması biri olduğunu düşündüğüm yazar.
Steroid meme yapmış. Ama üzerine çalışılmamış. Öyle tişörtü kıvırmakla olmaz delikanlı. Haftada en az üç spora gidip, evde de idmanını ihmal etmemen lazım.

Ve de Bir ünlüye pek çok benzeyen kullanıcı.
görsel
2. Entry'deki ikincisi resmini hemen kaldırması, yakması, yok etmesi gereken yazar...

Senin yüzüne ne olmuş? Tövbe bismillah böyle................
2. fotosunu kaldırmasını istediğim yazar. laa oğlum o ne dudak la? delikanlıyı bozar böyle şeyler.
(bkz: ne diyon lan sen değişik) dedirten ifade.
sözlükten atıl..acak olan yazar. muhtemelen asal polat hayranı neo barbar türkçülerden.
(bkz: tryndamere)
tuncer gülensoyun kitabını okumuş besbelli. tatlı bir hocamızdır tuncer hoca. devamını bekleriz
Arka sokaklarda ki mesuta asılan topa benzeyen yazar, bu tipin başka açıklaması olamaz.
çaylak edilmiş yazar.