bugün

ben röpteşambır ve 1 bardak viski ile yikaniyorum .
üstte röpdöşambır , altta ribas deri/tüylü terlik ,
elde buzlu viski + pipo ,
belde şakira kemeri ,
kafada ingiliz kraliyet ailesi şapkası
ile
daha güzel bir banyo imkanınız varken
çıplak yıkanmak niye ?
Yolda yürüdüğüm kıyafetlerimle yıkanırım her zaman.
lisede din hocası demişti, "bir atın dönebileceği kadar genişse, avret yerini örtmek lâzım" diye. ben de 2 soru sormuştum,
avret ne?
atı nerden bulacaz?
Banyoya çıplak girilir mi çarpılırsın ..
bu çıplak yıkanılmaz diyenler acaba nasıl etek tıraşı oluyor, nasıl ağda yapıyor merak etmiyor değilim.
Oysa ki ne güzeldir tayyörle yıkanmak.
arkadaşlar şimdi duştan geliyorum, cinler minler hepsi üşüştü başıma "aç aç" yaptırıyorlardı, zor kaçtım.
Anlamıyorum bu göt kafalı din istismarcılarını.
Neymiş yalnız değilmişiz. Bak sen. Ulan amına koyduklarım 2. 3. Karılarınızla sevişirken yalnızsınız da duş alırken degilsiniz öyle mi?

Allah zihniyetinizin belasını versin.
Çamaşır yıkamak için girmiyoruz ki giyinik olalım, ayrıca küvet keyfi denen bir şey var. Böyle aptalca şeylerle insanları kandıranlar köşelerine geçip mutluluktan uçuyor mu acaba? O su tanecikleri vücudun her yerinde gezinmedikçe bir keyfi çıkmıyor.
Şahsen yağmurluk kullanıyorum ıslanmamak için.
Doğrusu merak edilen sorudur. Evet.
montla yıkanılması gerekir aksi hâlde götünüzü üşütebilirsiniz.
Çıplak yıkanmak israftır, haramdır kıyafetler üzerindeyken yıkanacaksın ki iki iş bir arada çıksın.

Şaka bir yana diyanete sorsanız büyük ihtimalle şu cevabı vereceklerdir;

Yıkandığınız yerde iki kolunuzu açınca kollarınız duvarlara değiyorsa çıplak yıkanmanın mahsuru yoktur, şayet değmiyorsa avret yeri peştemal vb. ile örtülerek yıkanmak icab eder.

Benim bildiğim bu siz yine de nasıl istiyorsanız öyle yıkanın.
ben genelde smokinle yıkanıyorum.
nerde eski banyolar efendim, eskiden banyoya takım elbisesiz girilmezdi..
töbe est.

çıplak yıkanılır mı lan?

temizlenirsin falan, maazallah.
sen sıçarkende donunu indirme lan. günah günah bak allah baba cehennemde yakar totonu.
Ben genelde takım elbise giyinirim.

Arada kot pantolon-kazak kombinliyorum.

En olmadı, ayıcıklı pijama.
gunah olm ya!

meleklerin abdesti kaçar, şeyetmeyin öyle.

anlamadığım şu, simdi bizi banyo yaparken dikizleyen melek arkadaşlar, biz helalimizle cima ederken, soyunup giyinirken, sıçarken falan nabıyo? o zaman ayıp olmuyor mu bu arkadaşlara?
(bkz: montla sıç)
Arkadaşlar ben herzaman içlikle giriyorum böyle vucüduma yapışıyor felan efsanee.
Banyo da çıplak yıkanılır ama tek yıkanılmaz.
Yeni khk ile suç olması gündemde. Tabi olacak aq çocukları banyonuzu mesken tutmuş mümin cinleri tahrik etmek ne haddinize. Cin zinasına giriyor.
eskiden böyle miydi, insanlar banyoya takım elbiseyle girerdi, hey gidi günler hey.