bugün

amına koyim 19-23 yıldır sözlüklerde yazıyorum, 3200-5010 falan başlığım var hiç bu kadar darlanmamıştım.

aga allah için özenle dinle ve anlamaya çalış. eksi vermeni sallamam da "ne anlatıyor lan bu" bkzı beni yaralar. gerçi bunu yazınca illa ki piçin biri o bkzı verecek.

hani şu banyo zemininde suyun tahliye olduğu bir yer var ya. böyle üzerinde plastik bir kapak falan olur. zemini yıkarsın o su oradan akar gider. işte bazı evlerde görüyorum, misal benim validelerin evinde, oraya küçük kare şeklinde suni çiçek ya da çimen falan koyup kapatıyorlar. bu aşırı bir estetik kaygısı gibi geliyor bana. gerek yok yani. biz orada ne olduğunu biliyoruz, ayrıca banyo zeminindeki arık da estetik durmayıversin abi boş verin. ben isim verip rencide etmek istemiyorum ama bazı yazar arkadaşlarımızın evinde de var. onlar kendini biliyor, bi zahmet fotoğrafını çekip yüklesinler sözlüğe. sol koluma kramp girdi anlatmaya çalışırken.
annelerin banyoyu temizledim çiçek gibi yaptım sözünün abartıdan ibaret olmadığını gösteren eylemdir.

http://galeri.uludagsozlu...7i%C3%A7ek-koymak-400055/
daha keyifli bir sıçış imkanı sunmak için üretilen bir fikir. son araştırmalara göre banyodaki suni bitkilerin kabızlığı gidermedeki rolünün %30 oranında arttığını bilmeyen sığ dimağların yadırgadığı durum.

"..ben isim verip rencide etmek istemiyorum ama bazı yazar arkadaşlarımızın evinde de var. onlar kendini biliyor, bi zahmet fotoğrafını çekip yüklesinler sözlüğe."

rencide olmadığım gibi son araştırma verilerini takip eden bir insan olmamın herkese örnek olmasını diliyorum. yalnız başlık sahibinin aklına uyup caps almak için banyonun o kısmını temizlemek ve klozetin önüne çömelmek zorunda kaldım. 7 dakikamı bu boktan caps için dizlerimin üzerinde geçirdim. hala sinirliyim. oraya suni çiçek koyamamı eleştiren sığ bir insanın oyununa geldim diyebilirim. sığ ile sığ oldum.

işte o caps:görsel