bugün

2 kere rahatlamaktır,güzeldir ardından sifonun foşşş sesini duyarak kendinizce ufak çapta nirvanaya bile ulaşmanız mümkündür.
"niye önce sıçıp sonra banyoya girmedin?" dedirten eylem. Hijyenik açıdan ....
sanki yaptığı banyo boşa gitmiş gibi gelir insana, yani en azından bazı insanlara...
kaçınılmaz sondur. içeride az önce alınan abdest de boşa gider. insanı hemen ardı sıra bozan durum ise, az önce kurulanan vucudun yarıya yakın kısmının lavaboda alınan abdestle tekran yıkanmasıdır.
"yemekten sonra geğirmek

sofradan kalkınca yellenmek

teyyare gördükten sonra üfürmek

traştan sonra kaşınmak

başlık açtıktan sonra orgazm olmak" gibi sofistike yorumlara açık eylemler silsilesine çok net bir örnektir.
(bkz: baslık acarken sıcmak) * *
bana (bkz: sıçtıktan hemen sonra banyo yapmak) daha doğru olurdu dedirten eylem.
(bkz: başlık şıçmak)
yeni giyilmiş temiz dona yazık olacak durumdur.
pek tercih edilesi olmayan durumdur. şahsen ben banyoya girmeden pislik ile çağrışım yapan ne varsa yaparım sonra girerim, çünkü banyodan çıktıktan sonra ''işte tertemizim hissini uzun süre yaşayayım.mesela küçükken beni banyodan çıktıktan sonra kimseye kendimi öptürmezdim. manyak mıyım neyim. yakında banyodan çıktıktan sonra küfür etmeyeceğim o olacak.
yapilan banyoya hakarettir tekrardan yapilma ihtiyaci hissedilir.
umut sarıkaya'dan (ç)alıntı bir başlıktır.foşş una kadar hem de.
(bkz: düşünemeyen yazarlar)
Bir de banyo esnasinda sicanlar vardir ki vucutlari sogur pislenmis gibi hisseeerler ve bastan bir daha yikanirlar. Tuvalet kagidi kullanmazlar ama.
görsel
Tekrar banyo yaptıran eylemdir.
haydaa.
Vay amk böyleside mi varmış hiç yaşamadım amk.
yapmayın böyle şeyler, abdeste yazık.
güncel Önemli Başlıklar