bugün

haberi sevdiren güzel kadın. haberi anlatırken ekranın içine bakıyordu, ben de gözlerine bakıyordum ve her defasında bitiyordum...
işten atılınca solcu ilan edilen bomboş spiker. göz boyasını keserse yaşı 15 yıl atar sanıyorum.
zenne filminin sabancı üniversitesinde yapılan akademik galasının ardından düzenlenen söyleşide moderatörlük yapmış, konuşma özürlü kadın.

moderatörlük dışında baya bi hükümete ve bakanlarına sövmüştü. hatta bi bakanın "eşcinsellik rezilliktir" sözünü salona hatırlatarak herkesin avazı çıtığı kadar bağırmasını istemişti ve baya bi kişi hayvanca bağırmıştı. üstüne üstlük salonu hükümet aleyhinde isyana teşvik etmişti. asıl senin yaptığın rezillik be edepsiz kadın.

tamam bakan belki biraz ağır konuşmuş ama sende beğenmiyorum de geç. ne uzatıyosun!
"Ali gel. Okul açıldı. Cemiz zil çaldı." gibi ilk okul fişlerini bile 1 saat 45 dakika da ancak okuyabilen, lafları eğip bükerek telaffuz eden, öğürücü eski haber spikeri. * şimdi sosyal medya da sanal tayfasıyla karşılıklı mastürbasyon yapmaktadır.
nevruz kutlamalarını erkene çekip, ortalığı karıştırmak isteyenlere destek verip, "newroz ateşi ne zaman isterse o zaman yanar" şeklinde tweet atmış televizyoncu. sanırım bu kadın solcu olmayı, her gösteriye destek vermek sanıyor. adamlar ortalığı yaktı, taş atıyor, camları kırıyor, milletin evine zarar veriyor. bu saftirik de onu savunuyor. yazık yazık!

https://twitter.com/#!/banuguven
bir solculuk özentisi var. ama solcu olmak öyle her şeye muhalefet olmakla olmuyor. biraz özümsemek lazım bir şeyleri.
Kendisinin Avrupanın çeşitli "derneklerinden" maaş aldığını sandığım solcu özentisi kişilik. Türkiye'yi ve Türk insanını da pek sevmez... siktir olup gitmemesi ise çelişki. sesli düşünüyorum.
umarım o nevruzu kutlayanlar içinde olduğu taksiye molotof atarsa o zaman görür ateşi.
içi dışı kötü, kapkara bir canlı türü.
42 yaşında olduğuna, olabildiğine asla inanamadığım 30unda bile göstermeyen Türkiye'nin hatta belkide dünyanın en erotik baldırlarına sahip devlet gibi kadın.
43 yaşında olduğunu duyunca sükut-u hayal'e uğradığım, ingilizce aksanlı yumuşak bir türkçe kullanan, balderesi tadında spiker.

evliymiş zati. al sana başka bir hayal kırıklığı.

benim ki de laf mı şimdi. bekar olsa sanki benimle evlenecekti.

bir anda hayal kırıklığım bitti.
pazar günü hayvan sürüsü şehre indiğinde milletin dükkanının camlarını, durakları falan yerle bir ederken televizyonda arabasının camları tuzla buz edilmiş bir kadın gördüm. işte o kadın keşke bu kadın olsaydı dedim tweetini gördükten sonra. aaah ahh işte !
ntv'de hafız efendiye çanak sorular sorarken, adamı gözleriylen yerken yapamadığı solculuğunu şimdi sosyal medyada yapmaya çalışanDır.

(bkz: otur sıfır)
Uzun zamandır şahsımı hayal kırıklığına uğratan insan. Ne güzel gazetecimizdin sen Banu güven.
baş sağlığı dileğim insandır.
muazzam şeyler söylenecek insanlardan. şu nina simone çalmayı denemesi gerçekten çok iyi . http://www.youtube.com/watch?v=kTclGdRfCnE
müzikle de arasının olduğunu şununla da anlayacağımız insan http://www.youtube.com/watch?v=40uBlovlg-s&feature=related
memleketimin medyası kendisinden kurtulmuştur.

kutlu osmanlı yadigarı bir hanımefendi karşısında takındığı tavırları unutamıyorum, dişlerim gıcırdıyor.
bir daha televizyonda görmek istemediğim konuşmayı bilmeyen kendi fikirlerine uymayan kişilere uyuzca davranan zaralı bir organizma.

atın bunu içeri.
onurlu bir biçimde mesleğini yapamaya çalışan bir gazeteci bu ülkede gerçek dışı olmak gerekir mazlumu değil zalimi savunmalısın, o yüzden gün gelir devran döner ezilen yok sayılan kesimler zafere ulaşacaktır, tek yol direnmek. bu ülkede az sayida değerli gazetecilerden bir tenesi banu güven.
Banu güven'in gidişi mesleki değil, konjonktürel bir durumdur. Onun gitmesine sevinenler, entellektüel ve karakterli olamanın, ne demek olduğunu bilmedikleri için, salaklıklarına yanmadan bir de bu gidişe sevinirler.
kendisini feci şekilde özleten kişi.
yamuk durmayı kabul etmeyeceği için kırılan kişi

olsun, onurlu olan odur be bacım..
bir kadın ancak bu kadar ekrana yakışır.gazaba uğrayan gazeteci.
asıl mesleği olan spikerliği aşıp, sunduğu haberlere yorum ve eleştiri kattığı için ntv'den yol verilen hoş hatun. istanbul erkek lisesi mezunu ve sosyal kimliği güçlü bir kadın.

spikerlik yapıyorsan spikerlik yap.

yorumcu ve eleştirmen olmak istiyorsan yorumcu ve eleştirmen ol. buna kimse bir şey diyemez.

ama haber sunarken reha muhtar stayla habere yorum katarsan, işini iyi yapmamış oluyorsun. bu da seni bayağılaştırır. bu benim şahsi fikrim.