bugün

yemek yapmaktır.

ne yani her erkek senin üstüne atlayacak mı sanıyorsun?
tabii ki yemek yapıp yiyecek ve evi terk edeceksin.
giderken bulaşıkları yıkamayı unutma.
defol şimdi.
ekmek yapmak ayağına aslında kıza bulaşık yıkatacak erkektir. ulan çok kurnazız bea.
kadınınkinden farklı değildir.
Kıza yemek yaptırmaktır.Ben yemek yapmayı bilmiyorum e her gün dısardan da olmuyo.Böyle durumlar için kız cağırmak mümkün olabilir.
az once oglen yemegi icin kiz arkadasima soyledigim seydir amac ise kesinlikle gelip yemek yapmasi evi toplamasi birazda temizlik yapmasidir.
Yatırcaktır.
Gitme.
karnı açtır doymak ister ama incedende atmosfer pompa kokar. tanımadığınız bilmediğiniz bir denyoysa tavsiye edilmez harekettir.
o işlerde artık yemek, film, pul koleksiyonu gibi şeyler kullanmıyoruz aklında bulunsun.
mercimeği fırına verecek erkektir.
gel yiyişiriz demek ister.
yemek yaptırmak ve bulaşık yıkatmak olması kuvvetle muhtemeldir.en azından bulaşık makinasını boşaltmaya üşenmiştir.nerde bu devirde sevdiceğine , sen yorgunsun sana yemek yaptım gel. diyen adam.
bu durumdan tedirgin oluyorsa bir kadın ve kişinin samimiyetinden emin değilse şayet kalabalık arkadaş grubunun olduğu bir toplantı ayarlayarak erkeğin mutfakta gerçekten yetenekli olup olmadığını test edebilir.

lakin bu durumda o erkek gerçekten size elleriyle yemek yapmak isteyen bir centilmen ise bu özel an sadece ikiniz arasında olmak yerine bir curcuna ortamında gerçekleşir ve bu sizin canınızı sıkabilir.

risk ve getiri. hayat böyle.
yemek yapmak olabilir. evet biraz düşük bir orandır ancak kendi adıma konuşayım bir kızla sevişmek için evime çağırmam amk, eskort mu çağırıyorsun la eve? zaten evime çağırmaya cürret etmişsem vardır aramızda ciddi bir şeyler. öyle aklına başka şeyler gelmez. gelirken eksik bir şey var mı diye sorup gelir hatta. eğlenceli geçen bir yemek yapma faslından sonra yemekler yenir, güzel bir film izlenir ve kız evine bırakılır. bu olayda ilk kez olursa kızla aradaki güven bağları on kat artar. az farklı olun lan, hep sikiş sokuş nereye kadar. *
Illa bir anlam cikarilmamasi gerekendir. Annesi koye gitmistir yemek yapmayi bilmiyordur. Tek amaci kayinti yapmaktir iyi cocuktur kendisi.
--spoiler--
bana gel yemek yaparız, sonra açar bi film izleriz, akşam olur sarılırız. becerebilirsem de seni bi tur sikerim.
--spoiler--

arkadaşlar saçmalamayın*
Okullar kapandığında bize gel ders çalışırız bahanesi ortadan kalktığı için yeni üretilen bahane örneğidir.
yemek yapmaktır, mercimek fırın canı çekmiştir.
Bir şeyler yedirmektir.
Bulaşığı size kaktıracaktır.