Meral Akşener'in 2024 yerel seçimleri öncesinde, Keçiören'deki iftar programında, CHP'lilere gönderdiği laf.
cehapeliler üzgün.
Başlığı Yasak merve açtı sandım. *
zalbert sandım.

memeleri dizine inmiş hâlâ 18 sanıyor kendini.
koala bana kardeş Merve'ye abla deyince bekliyordum bu başlığı...
maral apla.
CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Akşener'e: 'Canı sağ olsun, ablam benim' diyerek cevap vermiştir.
Ben bile ben mi açtım acaba başlığı dedim.
Neyse en azından artık teyze demiyorlar shhshs
https://youtu.be/foaQLWGxORc?si=VpEoVoieJQL3OQnR
Doğru, teyze daha uygun.
bir sokakta yürürken durun abla geçiyor dediklerinde içim öyle bi yandı ki!!! ya o cümleyi biz söylerdik ne ara ben o yoldan elinde bir şeylerle yavaş yavaş yürüyen abla modeli oldum? Abla mabla demeyin bana, değilim!!! Değilimmmm!!!!

Meral kişisine özel bir başlıkmış. Kendi kompleksim daha kayda değer diye düşünüyorum. tskkkrlr.
meral abla döneklik konusunda master yapıyor resmen. yahu meral hanım sen değil miydin imamoğlu'nun yüzünde rabbi yesir okuyan? yavaş ve imamoğlu'nu öven ne oldu birden bu kadar döndün kusura bakmasın ama kendi kendini bitiriyor resmen.
Meral AKŞENER'E BU Saatten sonra yakışan ülkeyi ekonomik, kurumsal ve itibar açısından çökermiş olan başkanlık sistemi denilen felaketi savunan cumhur ittifakına yaklaşmasıdır. zaten eski havasını ve güvenilirliğini, sokakta da kaybetti, 2018 seçimlerine ve son seçimlere göre oldukça zayıfladı. milliyetçi partiler arasında gençler içinde popüler olan parti ise zafer partisidir. ama doğru meral abla dememek lazım, yaş itibarıyla meral nine ya da teyze demek lazım.
Abla deme lazım olur ulan.

görsel
Feride abla rolündeki Ayşen guruda diyordu bunu.
Tabla diyelim o zaman.
sana abla desek ne olur demesek ne olur tühkanı kapatalı 20 sene olmuştur.
https://youtu.be/qa6kmTLHTwc?si=FgBvm3XKmA7MZ5Mm
--spoiler--
zalbert sandım.

memeleri dizine inmiş hâlâ 18 sanıyor
--spoiler--

Zalbert Hanım duymasın bunu, para bok bey ne biçim konuşuyorsunuz siz?

(bkz: bana abla mabla demeyin/#46938341)
Chp olmasa partisi mecliste o kadar sandalye alamayacaktı, şimdi AKP'ye yanaşmak için kırk takla atıyor.