bugün

benim o...
içine kerevizide dahil ederek benimdir diye bilirim.
nice bamya yemem diyenlere bamya yedirmiştir bu kişi. iyi yapılsın da içinde zeytin yağı olsun da yenmesin. hadi bakayım.
Butun insanligi sevip kucaklayabilecek potansiyele de sahip insandir.
karnabahar, brokoli ve enginar seven insan yanında esamesi bile okunmaması gereken insandır.
daha başlığı okurken surat şeklim değişti bamya pırasa sevilir mi ya? bu üçlüyü seven insan sağlıklı insandır herşeyi yer o.
Aynı zamanda bunları enfes pişirerek başkalarının da Sevmesine yarayan insandır.
bamyayı afedersiniz sümük gibi yapan insanlar bamyadan soğuttu beni ama diri halini severim.bu cümle biraz manalı oldu ama neyse.pırasaya da limon sıkarsanız muhteşem olur.lahana sarması da karabiberle harika olur.sebze yemeklerini ince dokunuşlarla harika bi hale getirebilirsiniz yani.
lahana ve pirasayi bilememde bamya bi baska guzeldir.
egelidir.
sağlıklı bir şey bu.
sebzesini yer, demirini vitaminini alır. güçlü kuvvetli salınır ortamlarda.
lahanayla pırasaya lafım olmaz ama bamyanın yanına bile yaklaşmam diyerek şartlarını sağlamadığım insandır.
normal insandır. sevmemek insanın doğasına aykırı.
Evlenecek olanlara onlardan bulalım bir tane. Evlenince yemek derdine düşmezler.
Evlenilecek insandır. Evcildir, sahiplenicidir, sevgi doludur.
büyümüş insandır. çocuklar sevmez bunları, ama büyüyünce severler ve aslında ne güzel yemekler olduğunu anlarlar.
enginar kereviz ve brokoli'de seviyordur.
bariz benim bu. içlerinden de en sevdiğim bamyadır. böyle lokum gibi miss. şaka yaptığımı sanıyorsanız sanmayın.