bugün

görsel

Fox TV'nin yeni sikko dizisi...

ilk bölüm | 11 Eylül pazartesi akşamı Fox'ta...
görsel

Afişi.

ilk bölüm bu akşam Fox Tv'de...

iyi seyirler...
Bu yılın en iyi dizisidir.

Beğenmeyen benim adım Farah veya Ömer izlesin.
seks var mı seks? biraz da kaba erkeker kokoş kadınlar falan tamamdır.
Muhtemelen konusu dışarıdan satın alınmış ( uyarlama-soslama- esinlenme - intihal karışımı ) dizilerden bir dizi.
Yargı tutunca savcılı diziler doluşcak bu sene.
Bambaşka dizisinin konusu saçma geldi. Hande erçelin oyunculuğu da kötü.
Ilk bölümünü izledim , hoşuma gitmişti. Diğer bölümleri tam izleyemedim. Hande ercel baygın baygın bakıyor. Konusuda ürkütücü biraz. Ama yine de bakarken uyumami engelleyemiyor.
daha yeni başlamış dram, romantik gerilim tarzında dizidir. aslında böyle romantik tarzı dizileri çok sevmesemde bu diziye baya sardım. özellikle kenanın çoklu kişilik bozukluğu diziye daha fazla hava katıyor. senaryo fena değil fakat oyunculuklara mükemmel diyemem. klasik bir türk dizisi işte. ama beğendim evet.
Oyuncuların kameraya bakarak rol kestiği bir diğer dizi daha. Sektör inanılmaz bozdu.

dizinin konusunun ne olduğu belli değil. Oyuncular arasında uyum yok. Karakter derinliği yok. Bi de gidip mafya koymuşlar abov.

13. bölümde final garanti.
Oyuncular kariyerlerinin zirvesine çıkıyorlar bu dizide cem davran, menderes samancılar ve tüm diğerleri.
En sonunda bizimde Amerikan seri katilli dizimiz oldu.
Fox TV parayı bastırıyor, dizi sektörü coşuyor.
Kimse diziye bok atmasın , Türk dizi film tarihine geçecek bir yapım. Sezonunun en iyisi.
Bunu beğenmeyenler, aile izlesin, yalı çapkını izlesin.
Foxun hudutsuz sevda dizisini de sikkolar için yaptığını düşünüyorum.
Sezonun bomba dizileri hep foxtan.
1) Bambaşka biri
2)Yabani
3) kirli sepeti

Şahane hayatımda çok kötü değil. Aile dizisinden, sakla beniden bin kat iyidir.
Bu dizi izlenmediği için bitirildi, hudutsuz sevda hala devam ediyor.

işte Türkiye'nin ortalama karakter profili.
yayınlanan bölümlerini internet üzerinden izlemek lazım. turknet var. donma olmadan izlerim fırsat olursa.