bugün

(bkz: balkan göçmenleri ile diğer göçmenleri bir tutmak)
Kes lan Anadolu çomarı.
ulan o balkan göçmeni dediğiniz adamlar buraya "vatan" diye geldi...

devlet bir kuruş yardım etmedi... çoğu karı koca en az 1 kuşağı çocukları için feda etti.
o insanlar sen ben neyse bu ülkede aynı. sahiplenmeseler zaten senin benim gibi sittir olup gitsin demezler.

ki çoğu, bügun çoğu türkün ruhunu satacağı ab vatandaşlığı için şu an istese geri dönüp ab vatandaşı olacak insanlar.

ya biraz tarih bilin ya da biraz insaflı olun aq...allahtan korkun lan.
(bkz: göçmenler çıksın kasıyor)
balkan göçmenleri öz be öz türk evladıdır, suriyeli kancık orospu çocukları gibi savaştan kaçıp gelip arsızca kimsenin ülkesine çökmediler.
yüzyıllar boyunca bulgur pilavı, tarhana çorbası(salçasız) vb yetersiz ürünlerle beslenmekten ve anne babasının teyze/hala cocuuğu olmasından mütevellit kalitesiz genler yüzünden hayata düşük iq ile başlayıp haliyle muhafazakar veya islamcı olan anadolu çomarının kendinden yetenekli ve kabiliyetli insanlara karşı ezeli ve ebedi kıskançlık ve kudurganlığından kaynaklanan ve her fırsatta bahsettiği o dillere destan hoşgörü ve irfanını göstermiş tiptir.

bu arada %100 anadoluluyum ama o sikindirik bulgaristan ve makedonya bile bu ülkeden daha iyidir. Makedonyada geri çağırma gündemde mesela. bana fırsat verseler giderim. haftasonları edirneyi yağmalamaya geliriz, osssmanlı torunlarının kafasına da bir avro atarım hatta sevinsin garibanlar.

he, bulgar göçmenleri benim aksine gitmek istemeyeceklerdir çünkü bu ülkeye aidiyet duyuyorlar. ama o cok sevdiğiniz pire torbalarına bulgaristan mı tc mi diye sorun bulgaristan ı seçeceklerdir. onlar seçer bulgaristan kafalarına küsküyü verip geri iteler.

ek;afgan ve surileri de teneke bağlayıp göndereceğiz. hem ben anadoluluyum bunu isteme hakkına sahibim.

Ek2; balkan göçmenleri olmasa anadolu çomarı hala götünü taşa silerdi. Içerden bildiriyorum net bilgi.
evlad-fatihanı "balkan türkü" diye olmayan aklınca aşağıladını sanan,
yurt sevdası olmayan siyasi islamcı süprüntülerdir.

not: bu bok çuvallarını tarihin çöplüğüne postalamak bir yurtseverlik borcudur.
Balkanlar’dan gelenlerin soydaşı olduğunun bilincinde olup, Suriyelilerin verdikleri ziyanları gören yurttaştır.
değişik bir tiptir.
bulgar göçmeni olan ve her iki ülkenin de vatandaşlığına sahip şahsımın asla yapmadığı, suriyelileri dışlama durumudur. biz geldiysek onlar da gelebilir, bu ülke hepimize yeter.
Kasap uza aq.

Bg pasaportun var zaten sinirlendirme beni.
Balkan göçmenleri türktür, öz vatanları anadolu olup osmanlının iskan politikasıyla balkanlara yerleştirilmişler ve balkan hristiyanlarıyla yollarımızı ayırdıktan sonra vatanlarına geri dönmüşlerdir.
Ortadoğulular israftır, yüktür.
Konu kilit.
bunlar da ayrı bir yüzsüz.
kendi haline bakmayan tiptir. nasılsa bağış yapılan dönüm dönüm topraklar var satar satar kafa çekerler yaşam felsefeleri budur.
Daha düne kadar götünü taşa silen anadolu çomarlarının kendinden daha zeki, daha medeni ve daha kabiliyetli balkan toplumuna olan alerjisini gösterir. Lakin aynı kitlenin 600 yıl boyunca kendilerini hoplatmış balkan devleti osmanlıya hayranlıkları ilginçtir. Neyse, bunda da kaybedecekler tabi, bacha bazici ümmet kardeşlerini çok seviyorlarsa beraber gidebilirler bence.
Ek; muhtemelen 3k.lik falan anadolu yerlisiyim.
Osmanlının iskan politikası kapsamında balkanlara gönderilip, balkan milletleriyle yolumuzu tümden ayırınca ana vatanına dönen balkan türkleri kandaşımızdır, suriler çöl faresidir ve türkiye üzerinde bir hakları yoktur.
Offff tamam yaa alın götünüz sokun banane keşke gelmeseydik aq.

Bunlar Afganistan gibi boklarında boğulsaydı.

Kasap seni ayriyeten silkmek lazım ingiltereden konuşmak kolay.
benim de anne tarafı balkan göçmeni ama suriyeliler gitsin diye bir istekte bulunmadım hiç.
Saçma bir yaklaşım balkanlardan gelenler, müslüman türkler suriyeliler ise gericii araplar ne türkçe konuşurlar ne de din anlayışımız birdir.
güncel Önemli Başlıklar