bugün

yalnız yada çirkindir.
kendini denizin dalgasına bırakmış odun parçası gibi salıvermiş erkektir. boşa oksijen tüketmektedir. gereksiz bir tiptir.
gunluk dusunu almayip, ter kokan ve bunu farkedemeyen, disini en son 1 ay once fircalamis olan erkektir. sakalini makalini soylemiyorum bile kuscam
şopardır. evlerden ırak.
Benden uzak Dursun. insan her gün deodorant, roll-on kullanır ter kokmamak için. Çok zor bir eylem değil.
Yatılı okulda bi odada 4-5 er kişi birlikte yaşamak zorunda kaldığından muhtemelen saçlarını 3 gün de bir yıkaması sonucu bakımsız diye anılan erkek.
Herşeyden önce kendisine saygısı olmayan erkek dir.
Dişini fırçalamayan erkek türüdür,kulaklarını temizlemeyen erkek türüdür. Onlara hem sex hemde yolculuk teklifimiz var. Bi siktirip gider misiniz?
Ot gibi yaşarlar. Evet.
10 günde bir banyo yapan, ayda 3 sefer dişini fırçalayan adam bu ülkede "bakımlı erkeğim lan" diye geziyor.

bu durumda cennet vatanımda 1 tane bile bakımsız erkek yoktur...
herkesin dişler inci beyaz, saçlar ahenkle bachata yapıyor amk...
kendine saygısı olmayan erkektir..

benim için bakım tertemiz olmaktır.. elim yüzüm, üstüm başım temiz olsun tamamdır...
ha özel losyonlar kullanmam. parfüm sıkmam ama titizimdir... asla kokmam. kokan insandan rahatsızlık duyduğumu da açıkça söylerim. rahatsız olduğumu belli ederim...

toplu taşımada leş gibi kokan insanlar oluyor bazen..
bu tip iğrenç insanları gördüğümde dilimden dökülen söz genellikle şu oluyor.
kendinize saygınız yok bari insanlara saygınız olsun kardeşim bu nasıl koku. insan da biraz utanma duygusu olur...
sümüklü, çapaklı, kafada bir ton yağla, kirli kulaklarla insan içine çıkıyorlar...
ölsün böyle insanlar bence.