(bkz: asidi kaçmış vajina)
Isimek olsun regli olsun efendime söyleyeyim akıntı olsun doğum olsun haz olsun hepsi bekaret denen zarin bulunduğu vajinada olduğu için penisten önce bunları düşünmek lazım, o zaman vajinadan bakire olan olmayan kadından soğumak mı lazım.
250 gram olmayışı.
insanla bi kutu kola arasında değer farkı olmadığını düşünenleri gördüğümüz iddia.
görsel
olmayan düşüncedir.
Önce açılan kolaya neden penis daldırıldığını sorarım evin sahibine, normal kolanın tadını bildiğimden diğerinin tadını daha çok merak ederim ve ona yönelirim.
işin özü şu ; Bir kadının bakire olmamasıyla erkeğin midesiz olması anlayışı yanlıştır.
Ben kola seviyor muyum? evet. Hayatım boyunca içecek miyim? evet. O zaman bir önemi yok isterse altın şişede sunulsun.
takıntılı erkeklerin en önemli meselesi daima bakire olmayanı arayıp tam da evlenecekleri zaman yaa banane illa bakire olsun diye tutturan haysiyeti şerefi sıfır sözde adamların tek takıntısı. şunu bilir şunu söylerim namus iki bacak arasında aranmaz ayrıca be adam bakirelik bile tek sefer için geçerli sen neyin peşindesin.
çünkü evlenecegin kadının çocuklarının annesi olduğu düşüncesidir. Elin ayısının zevke geldigi yerde senin evladın süt içicek. Hepiniz burda ÖNEMSiZ FALAN DiYORSUNUZ AMA EVLENiRSENiZ BAKiRE iSTERSNiZ. * * *
bakir erkekler icin onemli dusuncedir,zira herkes dengiyle evlenmelidir bakir bakireyle,olmayanlar da olmanyanlarla..
oyle birsey yok ama sadece zamaninda annemin babamdan baska bir adamin altina yattigini dusundugumde gelen kusma istegi onemli yapiyor. allah annelerimizi namuslu yasatsin insallah.
(bkz: aitlik)
kadının mal gibi görüldüğü orta çağ düşüncesi.
türkiyede 10 kadından 8i cinsel saldırıya uğrarken,
bunu istemeniz ne kadar ironik.
bekaret denen zarın var olması hayatımızdaki adamların ne kadar deneyimsiz olduğumuzu görmesi için değil, o bölgeyi çocukken kapabilcek enfeksyonlardan korumak içindir.
hiç kimse vajinayı asidi kaçmış bir kolaya veya herhangi bir şeye benzeticek kadar konuşma hakkına sahip değildir. ben o zarı elimle yok ederim ve kimseyle yatmadım dersem sen de bana inanırsın olay tamamiyle karakter meselesi insan olmanın meselesi
ilk ve tek olma isteği.