bugün

görsel
Millet zinasıyla övünür olmuş. Tebrikler kardeş mübarek olsun.
olması gerekendir. çok klişe olacak ama, sen evlenmeden önce önüne gelenle yatmaya çalış, sonra iş evlenmeye geldiğinde "kimsenin el sürmediği" kızı almak iste. yok ya, sos da olsun istersen..

hayır yani şimdi böyle dedim diye önüne gelenle yatan bir gadın olduğumu sanmayın, ben aşırı muhamasakar bir gadınım. yine de bekarete çok da önem vermiyorum. siz de vermeyin. kimse kimseye vermesin.
milletin ellediği, çaktığını sahiplenen cesur erkektir.
O kişi benim fakat eğlenir yaşar geçerim. O kızdan çocuk falan yapılmaz benim gururumu siktir et evladıma yazık olur... düşünsenize anne dediği kişinin üstünden geçmeyen kalmamış bebekken emdiği göğüsleri başka amcalar emmiş, yazık ulan...
Marketten paketi açık mal alan erkektir.
Benimdir, kalbi bakire olsun yeter.
Bu bekaret kavramını sadece coitus ekseninde ele almamak da gerekiyor. Cinsellik dolayısıyla bekaret bir paket ya da bohça aslında ve içinde farklı farklı segmentler var.
Vermiyoruz aq. Bazı şeyler kafada biter. Bunun için de düşünebilmek lazımz
(bkz: Bekaret)

Olması gereken erkektir.
Tartışılabilir. Tamam bir iki kişiyle yapmıştır kabul edilir. Ama Hergün farklı adamla yatan birinide almayın be kardeşim. isimlerini bilmediği insanlarla yatmaya başladı insanlar. Pek hoş karşılamıyorum.
insanlar birine neden aşık olur. Aşk diyorum tutku şehvet vs değil. Insan birini severse onu "o" olduğu için, ona has özellikleri ile sever. Ahlak anlayışı da karakter de cinselliğe bakış açısı da bu kişiye özel pakete dahil olaylardan.

Eğer cinsel yönden aktif birine aşık olduysanız o zaman önce siz nasıl bir insan olduğunuzu düşünün kendinizi sorgulayın. Yok eğer şehvet ise güzel başlayan bir ilişki zamanla monotonlaştığında sen zaten şöyleydin böyleydin diyerek ayrılıyor insanlar. Bunu diyerek ayrılan da başlangıçta neden bu ilişkiye başladığını sorgulasın.
Konu bekaret değil. Kişilik, nasıl bir ahlaka sahip olduğudur insanın.

Bekarate önem vermiyorum demek o kızın kişilik yapısını ve ahlaki tutumlarını da sorgulamıyorum demektir.

Yanlıştır. Bize gelmez.

Biz ahlaklı bakir, yüce tabiatlı beylere gelmez böyle şeyler bize göre değil.
Gerektiği yerde önemsenir gerekmediği yerde önemsenmez enayiliğe de gerek yok arkanızdan o değer verdiğiniz kadın bile güler.
millet artık bakire kız bulamayacağını o kadar kafasına koymuş "önem vermiyoruz" diyor hepsi. hassss.....
Bence burada önem vermiyorum ayağına yatan meriçler bile bakire olmayan kızla evlenmeyecek.

Ya o kişi çok güzeldir kaybetmek istemiyodur ya çok iyi sevisiyodur ya da zengindir.
Herkesin kendi görüşüdür kimseyi alakadar etmez. Kızlar biz erkeklerin hayatına girmeden önce de birşeyler yaşamış olabilirler saygı duymak lazım. Biz erkekler hayatımıza giren bütün kızlarla cinsellik yaşarken bi problem olmuyor da kadınlar hayatlarına aldığı erkeklere güvenip birşeyler yaşayınca toplum gözünde kötü oluyor. Şu tarz geri kafalılıktan ve cahillikten vazgeçin artık. Bırakın herkes özgürce yaşasın.
Niyeti temiz olsun tamam belki bakire ama mahallenin bakkalı bile elleșmiş kızla.
yozlaşan global dünyada namus kavramının yitip gitmesi.
kendisi de bakir olmadığı içindir. ki değildirde.
Oyle erkek felan degildir.
Masondur.
Eğer gerçekten seviyorsan hiçbir şey engel değildir.
Siz hiç sevmediniz mi pzvnklr.
Onun icin kafadaki onemli pehhh.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar