bugün

Vurduruyorlardır. Neden vurdurmasinlar ki zaten.
cozur cozur alev attırmış kızlardır. ağzına da almıştır eline de vermişlerdir. önce sürtünmeyle başlamış sonra hüüp diye içine alıvermiş kızlardır. it gibi tepine tepine sevişmiş kızlardır.
ne olmuş yani bakire değillerse... sözlüğe girmek için bakire mi olmak gerekiyordu... bakire olmadıkları halde gizlice mi girmişler... sana giren çıkan ne... kafasını şeyttiğimin şeyinin şeyi....
diyelim öğrendiniz ne olacak? vereceğini mi düşünüyorsunuz?

bence gidin elinizi sikmeye devam edin.
benim o...

o benim ....

bakire olmayan her kadın siki olan her erkeğe verecek Sanan azgın teke sendromunu yaşayanların söylemi.
Burda herkese kapimiz açık.
Şimdi çıkıp "benim" dese diyenler olmuş.

Öyle her halta benim denmez sayın yazarlar. Örneğin, "şuan regl olan sözlük kızları" diye başlık açılsa nasıl ki "benim" diye haykırmak ayıp olurdu,
Bu başlık altında da "benim" veya "ben değilim" demek ayıp olur ve davranış bozukluğudur.
Neden? Çünkü bu özel hayata giriyor.

Bir kızın, erkeğin bakir(e) olup olmadığı sadece ve sadece evlenmeyi düşündüğü ya da sevdiği kişiyi ilgilendirir bana göre.
Bu da dürüstlüktür. Ve sorulduğu an o kişiye dürüstce cevap vermesi gerekir.

Geri kalan hiç bir yerde buna cevap vermek zorunda değil.

Ve bakir erkeklere yaptığınız psikolojik işkence de gözümden kaçmıyor. Bakir oluşu, çaresizliğinden değil de seçimse eğer. O erkek hepinizden daha erkektir.
Gördüğün her deliğe sokmakla erkek olunmuyor. Siz ahlaksız kategorisindesiniz.

Ve bu tip adamları kabul edebilen kadınlar da çöpten farksızdır.

Not: bugün de birilerine laf soktuk çok şükür.
An itibari ile pm atabilirler.

Bir şey deniyecem de. *
bakire olup olmamak tercih meselesidir. bakire olanın olmayana da bir üstünlüğü ya da eksikliği yoktur. neyin kafası bu.
senin ablan kiz kardeşin yok mu?
Akabinde kızlık zarı dikilir diye başlık açacak'tır.
(bkz: alternatif gelir kaynakları)
iş şakirtliğe gelince mangalda kül bırakmayan, allahı kitabı söverek savunan, hadi doğruluğu dürüstlüğü geçtim daha kendine verilen sırrı tutamayan zihniyetin ifşa edilmesi gereken tutumunun adıdır.

Bre adam hadi sır tutamıyorsun bari arkasında durup klavye delikanlılığı yapma daha. Biz sizin yüz vermeyince orospusu ilan ettiğiniz insanları da biliriz.
Açık yüreklilikle söylenmesi gereken durumdur. Bu kişi benimdir.

Kızlar özelden bana yazın kız kıza bi grup kuralım ok by.
telekinezi yoluyla seks yapılabileceğini düşünen yazarlara dert olmuş kızlardır. buradan size ekmek çıkmaz beyler. siz iyisi mi ufaktan dağılın.
aferin kızıdır. sevişin yatın şakirtlere hanzolara inat.
(bkz: buyrun benim)

güzel bi veritabanıdır. kendim gibi bayanlarla tanışmak isterim. evet.
birisi çıkıp ''benim'' dese ne değişeceğini merak ettiğim başlık.

hayır efendim size ne bakire miyiz değil miyiz? bakireysek nolucak değilsek ne değişecek ? anamız babamız mahalle baskımız bitti size mi kaldı şimdi de bakire miyiz değil miyiz. devlet meselesi haline getirmenin manası ne anlamıyorum. kız mıyız, kadın mıyız, orospu muyuz size ne canım.

uğraşmayın artık kızların bacak arasındaki zarla. isteyen istediğini yaşar. benim biriyle yatıp yatmadığımı kimse bilmek zorunda değil.
mahelle karılarının dedi koduları gibi , hiç şüphesiz sözlüğün orospusu derim.
napacaksın namus bekçiliğine mi soyundun yarram? diye cevaplanası bir göt lalesi beyanıdır.
sözlükte ki bayan yazarların, ''keşke annen bakire kalsaydı da, sen doğmasaydın pezevenk'' dileğinin, içlerinden geçmesini sağlayan yazar güzarlığı.
arkadaş biz anlatamıyoruz ki bakire olmayan kız olamaz. bakire olmayan evlenmemiş kadınlar de bari türkçede de bir mantık var abisi.
Namus bekçisi misin diye karşılık bulacak durumdur.