bugün

bekaretini koruyamamış kızların bekaret konusu kıllarda bile yokken bakireyim ben aslında ama bla bla olduğu için bekaretim bozuldu minvalde kendilerini açıklamak için tribe girmeleridir.

hayır kızım sana soran oldu mu da hemen bi kendini aklama mekanizmanız devreye giriyor anlamıyorum, bekaret senin banane bana neden açıklama yapıyorsun anlamıyorum...

yazalım madem de liste oluşturalım bakalım hepsinin bahanesi aynuı mı!
erkeğin ne kadar orospu çocuğu olduğuyla doğru orantılı olarak artan bahanelerin listesidir. ikiyüzlü ahlak anlayışınız olmasa kadınlar dürüst olabilirdi. Neyse kimlere ne anlatıyoruz. Geberin.
Erkeklerin peze*enk olmasıyla doğru orantılı.
Aşkım denizdeydim.. Balık kaçtı
Aşkım havaalanındaydım. .uçak düştü
Aşkım bisikletin selesi..
aşkım milli atlettim çok koşmaktan oldu.basınca dayanamamış yırtılmış. evet bunu duydum. yalan söylemesindense doğruyu tercih ederim. bir kız geçmişte bir şeyler yaptı diye darağacına götürecek halimiz yok.
Hoşlandım biriyle yattım aylarca seks yaptım. Bahneye ne gerek var gerçeği böyledir. Soranada söylerim.
Biraz orospuluk var ben de doğrudur.
bu konunun erkeklerle alaka kurmaya çalışan zavallı cinsiyetin kaşarca savunulması da bahaneler kadar komiktir.

erkeklerle alakası nedir anlamadım?
uludağ sözlük sizi büyük bir yükten kurtararak , 200'den fazla website ve uygulama üzerinden 700.000'den fazla bahaneyi anında karşılaştırır. Böylelikle siz de en uygun bahanenizi bulduğunuzdan emin olabilirsiniz.
bizde genetik.
bahaneden ziyade bakire olmadığını açıklamaya çalışan kadınlarda hep 1 kere oldu mottosu var.