bugün

Haklıdır. Neden evlensin ki ? Daha önce altına yattıkları evlenseymiş o kadar matah bi durumsa. Te allam.
Maldır.
Bakire olmayan kadınla evlenmemeyi tercih etmeyi prensip edinmiş erkektir. Zira bu cümleyi anlayamaz.
bakir olmayan erkekle evlenmeyen kadına köpek olan erkektir.
eş seçiminde de, hayatın diğer her alanında olduğu gibi serbest piyasa ilkesi vardır.

kimse bir erkek, bakire olmayan kadınla evlendi ya da evlenmedi diye onu eleştiremez.

ve kimse "bakir olmayan bir erkek, bakire kadın isteyemez" adlı kabullenilmiş saçmalığı da savunamaz.

bir kişi kendi bakir/bakire olsun ya da olmasın, eşini bakir/bakire olma kriterine göre seçme konusunda serbesttir.

kriterine uygun eş bulup bulamayacak olmasıysa kendi problemidir.
Eğer erkekte başkasıyla yiyişmediyse ancak böyle birşey isteyebilir. Namus bacak arasında değil karakterdedir, davranışlardadir. Şu yaşima kadar namaz kilan o taraflarda bezi olmayan ama dibine kadar bencil,çakal olmaya çalışan kaç tane bakire gördüm. Bakire olmayanlar arasinda onlardan daha iyi daha düzgün insanlar var. Böyle şeylere önem vermekte tartışmakta aptal işi.
Kendi hayatında kendisi içinde bunu uygulayan erkekler var. Öyle insanlar için bu doğal bir istektir.

Bu gibi konular genellenemez.
Her durum kendi özel koşulunu inşa eder.

Evlenirim diyen de evlenmem diyen de kendi zihin ve ruh dünyasından hareket eder.

Herkesin nikahı kendine.
birbirimize saygı duyamıyoruz. herkes özgürce düşüncesini dile getiriyor burada. ama üslup önemli. istemiyor olabilir her iki cins de ama kadınlara patlak diyemezsiniz, altına yattığıyla evlenseymiş diyemezsiniz. tam tersi görüş için de evleneceği erkekle olmak isteyen kadına kezban diyemezsiniz. diyeceğim o ki düşüncelerinize saygı duyuyorum fakat siz de bunu saygı duyarak, üslubunuza dikkat ederek dile getirin.
Bakire olup sevişmediği elleşmediği öpüşmediği yer kalmamış kadınlarla evlenip akan 2 damla kanı görünce ben namuslu bakire bir kadınla evlendim diye güya böbürlenip erkeklik onurunu koruyacak erkektir.

Her Bakire olmayan kadın orospu değildir.

Her bakire olan kadın da namuslu değildir.

Bunun ayrımını yapamayan adamlar ileri geri konuşuyorya tilt oluyorum.

Bu zihniyetteki adamlar onun bunun kucağında gezmiş boyut boyut penis görmüş ama bakireliğini korumuş kızlarımızı sonuna kadar hakediyor. Layığınız onlar
albenisi olmayan kızlar için eğer bekaret elden gittiyse can sıkan bir durum, tanıştığı her erkek onu yatağa atmak için yaklaşacak, o ise evlenmek isteyecek, ama her ilişki hüsranla son bulacak. Böyle bir kadını tanıdım ama sonunda biriyle evlendi, kısacası umutsuz olmamak lazım.
Muhtemelen evlenmeyen erkektir.

Bekaretini bozmuş bir kadın ufak bir operasyonla bunu gizleyebilir mi?
Evet.
Bakire bir kadın arayan erkek bakir değilse bunu gizleyebilir mi?
Evet, hicbir sey yapmasina gerek yoktur.

Günümüzde bunu tartışmanın, tartışsak bile bir tarafin haklı çıkmasının bir onemi kalmamıştır.

Sizi seven erkeklerle, kadinlarla evlenin. Kim bilir belkide bakire diye evlenip cocuk yaptiginiz bir kadın, sizinle boşanıp baska biri ile evlenebilir ve çocuğunuz size degil de ona baba diyebilir.
Once sevmeyi sevilmeyi, hayati paylasma olgunluguna erismeyi ogrenin.

Geçmiş için duyulan pismanliklar cok can yakar ancak yapilabilecek bir sey yoktur. Ancak gelecek için her zaman bir seyler yapabilme becerisine insan sahiptir.
Aynen canım kardeşim aynen :d
(bkz: bakir olmayan erkekle evlenmeyen kadın)
Tercihle ilgili bir durumdur.

Kişi bunu önemsemeyedebilir.
Önemseyedebilir.
Önemsemediği halde isteyemedebilir.

Şahsen benim düşüncem cinsel ilişki ile kadından bir şey eksilmiyor, bir şey değişmiyor.

Ancak Türkiye şartlarında bir kızın bunu kabul edebilmesi için karşısındaki kişiyi her şeyi silebilecek kadar sevmiş (ama öyle böyle bir sevgi değil) olması veyahut fazla rahat bir ruh ve karakter haline sahip olması gerek.

Şahsen ne gerçek bir kalp mezarlığı devralmak isterim, ne gevşeklik derecesinde (hakaret değil, uygun kelimeyi bulamadım) çok rahat bir karakterle hayatımı birleştirmek.

Sonuçta evlilik rastgele yapılan bir şey değil.
Bakmayın siz sevgi olmadığı halde yapılan mantık evlilikleri ile basite indirgenmesine.

Hayatını etkiliyor senin.
O yüzden kişi başka insanlara hakaret etmediği sürece kişinin tercihi yalnız kişiyi bağlar.
ister Denizlisporlu olsun, sosyal liberal olsun dahi diyebilir.

Şunu da ekleyeyim; bakire olmayan insanlara hakaret eden insanla, sırf bu tercihi yüzünden ona hakaret edenler insanlar arasında bir fark yok.

Hala operasyon, anal, oral..
Anlayamadığım neden sen kabul ediyorsun diye herkese kabul ettireceksin bu durumu?
Evet yaygın bir hal almış olabilir ancak bir o kadar da uzak olan insanlar mevcut.
Hakaret etmediği halde tercih bildiren insanlara yönelik bir saygısızlık bu da.

Ama kişi nasılsa eşi de öyle olacaktır.
Yataklardan çıkmamış Erkek orospusu birinin gerçekten ağırbaşlı bir kızla evlenebileceğini sanmak komiktir.
Herkes üç aşağı beş yukarı bu konudaki dengi ile evlenecektir.
milletin patlatıp yüzüne sperm akıttığı kızı ben alıp ne yapacağım? manyak mısınız yahu. Bu erkekler her zaman kazanacaktır. Kadınlar ergenlik zamanlarında serserilerin kucağından inmez, evlenecekleri yaşa geldiklerinde tipi,boyu bir kenara atar ilk karşısına çıkan erkekle evlenmeye çalışırlar. sözlükte de böyle kız çok var 30 yaşına gelmiş her boku yedikten sonra düzgün erkek arıyorlar. ne güldüm ya.
25 yaşında ve hala Bakir olan erkek varsa bunu ancak o adam diyebilir önüne gelenle yatıp bakire kadın aramakta ne bileyim...
kızlık zarını tamir ettirmiş biri tarafindan kandırılarak evlenmeyi haketmistir.
görüşlerine katılmadığım ama saygı duyduğum erkeklerdir. bu bir tercihtir. er kişi bakire olan bir kadınla evlenmek isteyebilir. kimsenin bu arkadaşlara hakaret etmeye hakları yok.

sadece bunu ifade ederken ki üslup önemli. sen bakire olmayan kadınlar namussuzdur dersen orada duracaksın. senin spiritüel değerlerin bunu söylüyor diye doğru olan budur diye bişey yok. ahlaki yargıların kimseyi ilgilendirmiyor.
Bi bitmediniz amk. istediğiniz kadınla evlenin bıktık bu konunun sözlükte dönmesinden.