bugün

eğer beylik laflar şeapacaksak, söyleyeceksek aralarında çok fark var bunların. namus bacak arasında değil bir defa. ayrıca önemli olan aşk. cimayı hayvanlar da yapıyor. saygı sevgi, bir de çocuk...

üst paragraftan sıkıldım. o yüzden üç nokta koydum. her zaman duyduğunuz şeyler beyler. doldurabilirsiniz orayı gönlünüzce. olaya sağduyuyla yaklaşıldığında ise aralarında zerre fark olmadığını şaşkınlıkla görüyorsunuz. dürüst olun arkadaşlar. kim yeni evlendiği kadının alttan çıtçıtlı badisinin alttan çıtçıtını açıp altında kömür karası, folloş bir am görmek ister? eğer bunları okuyan kadın yazarlarımız rahatsız olduysa özür dilerim. vajina demek lazım tabi. ama mühim olan bu değil bence. mühim olan bir ömür boyu bunla yaşanabilir mi? namus filan demiyorum bak dikkat edrsen. insani bir ihtiyaçtan bahsediyorum.

sizi sağduyuya davet ediyorum arkadaşlar. para için yapmış, aşk için yapmış ne fark eder? ne için yaparsa yapsın. yapmış sonuçta. normal bir insanın burada üzerinde durması gereken geçmiş değil ki. hani kızlar diyor ya "geçmişin beni ilgilendirmez." diye. çok doğru. aynen öyle. öyle ama ne cesaretle bunu söyleyebiliyorlar çok merak ediyorum abi. sen folloş olmuş bedeninle genelevdeki kadından farklı mısın ki bana geçmişi boşver, bugüne bak diyebiliyorsun? gelecekte ne vaad ediyorsun bana olm diye neden soramıyorsunuz bu karılara? sorun abi.
-ahmet abi hayalim gerçek oldu içinde bekaret geçen bi başlık ve başlığı açan hbbia değil.
(#10876414)
ufku geniş olmayanların gördüğünü sandığı farklarla doludur bu karşılaşma. vizyonunuz biraz genişse arada fark olmadığını görürsünüz. küfür edenlere de ancak gülersiniz. zira herkes herkes fikrini ifade edemez ama herkes küfredebilir.
geneleve gitmek daha mantıklıdır. en azından her eski arkadaşıyla tanıştığında içi içini yemez insanın "acaba hoplatmış mıdır" diyerekten. neyin ne olduğu nettir.
(bkz: kızlık zarına takanları soğanla evlendirmek)
Gene bir ergen başlığının daha açıldığını görmüş bulunmak demektir.Herkesin kendi bileceği iş isteyen genel eve gider isteyen genelevdeki karıyı alır kendine eş yapar.bu herkesin kendi özel meselesidir ki madem bakire kadınla evlenmek istemiyorsun gider kendine arkadan yemiş agzına bol miktarda attırılmış hatunlardan bir tanesini alırsın.unutmamak lazımdır ki delik bir değil üçtür.
üst biter.
rezillik. bakir olmayan erkekle evlenince de geneleve gitmiş gibi hissetmeli mi acaba kadınlar? bekaret önemliyse neden sadece kadına önemli. biz de kullanılmış mal istemiyoruz.hakkımız yok mu buna? bence var. ama ispatı yok. ama doğru ya biz şeytanız, yüce allah da bize güvenmiyor. ondan da zar koymuş bize. eee sonra... yıllar boyu zarını başka şekillerde koruyan o şeytan kadın var ya, sizi evlenince gene uyutur sizin de ruhunuz duymaz isterse. ama siz gene de kullanılmamış alın bence de belki şansınız yaver gider. yanlış anlaşılmasın bekaret bence önemlidir ama kıstas bu değildir.
eğer evlenene kadar hiç seks yapmadıysan karşı taraftan bunu bekleyebilirsin.

ama sen her türlü şeyi yaşa her pozisyonu dene gününü gün et, sonra ben sıfır km hatun istiyorum de nasıl olcak bu iş?

bizler kimle yaşıyoruz seksi? uzaydan gelen kadınlarlamı?
yattığımız hatunlar ne olucak peki? boşaldıktan sonra oracıkta ölsünler mi? onların evlenip yuva kurmaya hakları yok mu? işin kısası arkadaş yok öyle 3 kuruşa 5 köfte!
(bkz: bebeğim biz bu konuyu konuşmuştuk) *
geneleve gitmememiz gerektiğini bana öğretmiş bir başlıktır.

(bkz: et 2 sikmiş dağılın beyler)
mantıksal arketipinde genel evdeki kadın konusunda istikrar sahibi olunduğunu anlatmaya çalışan kıyaslama.
bakire bir kadınla evlenmek tabikide güzel olur ancak aşık olduğum birisiyle evlenmişsem eğer isterse folloş olsun kabulumdür ( elbette moralimi bozar ) ancak onu mesanesiyle değil kişiliğiyle sevmişimdir. bakire vs genelev değerlendirmesi çok yanlış bir tabirdir. geneleve sadece seks ihitayacını karşılamak isteyenler gider ve eğer evlilikten sonra bu ihtiyacını gideremiyorsan gidilebilir. ama gitmem.