hakedebilenlerini tebrik edilesi erkeklerdir lakin bütün erkeklerin fıtratında olan bir istektir de bu bekaret. bakir kalabilmiş erkeklerin isteyebilecekleri ve haklı olan istekleridir.

diğer erkekler için ise bi siktirin gidin diyor ve uğurluyoruz.
Bakirse bakir ister bu kadar net.Ki hakeder de orası ayrı.
Benim gibi bakir ise normaldir bu isteği.

Yok bakir değilse kovun gitsin.
sözlük ortamlarında salak olarak ilan edilen erkeklerdir. saçmalığa bak ya benim bir inancım var erkek olarak evleneceğim kadın haricinde bir kadına dokunmuyorsam, ortamlarda cüzdanımdaki kondomu gösterip hava atmıyorsam , çaktığım kızları anlatmıyorsam ve 22 yaşında elime birçok fırsat geçmesine rağmen hiç bir aksiyonda bulunmuyorsam hayatımı adayacağım kadınında bırak bekaretini daha önce bir erkeğin dahi elini tutmamasını arzu etmek hakkımdır. burdaki godoşlar hiçte sikimde değil afedersiniz. hele hele orospuluğu meşrulaştıran sözlük kezbanları hiç umurumda değil , siktir siktir diktir anlayışınızı alın başınıza çalın. ben ilkelim var mı ?
(bkz: oha hiç aklımıza gelmemişti)

ulan yüzyılın geyiklerini, kelimeleri değiştirip değiştirip başlık yapıyorsunuz. yerim böyle sığ torllüğü.

*** utanmaz erkek modelidir.
Roma'ya Sezar olmanın bedeli de var keyfi de diyen erkektir. Kimseyi ilgilendirmez.