bugün

Bu devirde daha çok arar o kızı.
evlenmek istiyordur.
Biraz zor ama arasin. fazladan bulursa bizimde haberimiz olsun.
beyniyle yaşayan erkektir.
evlilik yaşı gelmiştir.

not: ben buldum ama evlenmek için erken.
kafasını *kaldırıp bakireliği bir kadında aranan özellikler listesinden acilen kaldırması gereken erkektir.
allah belasını versin. çok açık ve net.
allah bin belasını versin. çok açık ve de çok net.
aradığını bulması zor değildir. çok var olum bakire kız. zor bulunur falan hikaye yani.
bolca bulunan kızdan arayan erkektir. fakat bu kızların anal ve oral bakireliği simsiyah bir sayfa gibidir.
davasında haklıdır.

türbanlı bi kıza yönelsin aradığı tüm vasıflar onlarda var.
akıllı erkektir. ben de olsam evlenmem.
dubai'de doğan slx arayan erkektir.
Öncelikle aradığı yeri doğru seçmelidir.
haklı erkektir. tabii önce kendisine bakıcak sonra arasın bulsun efendim.
Bakire olmasa ne olacak sanki sen bakirmisin ki bakire birini arıosun lan denebilir böylelerine.
bakir olan erkeğin istemesinin normal olduğu durumdur.
Aramasında sakınca olmayan, lâkin kafasında sakınca olan erkektir.
Sen yaptın ama o yapmasın, vur kendini çöllere!

Yıl olmuş 2014. En ücra köylerde bile sırtlar saman görmüşken, sen buduğun yere işaret koy, duyan o tarafa koştursun.
Aslında doğru olan bir seçimdir. Bana göre ise kıza güvenilmelidir. Eğer ilişkide güven yoksa zaten o evlilik nasıl yürüyecektir? Kızın kendisi anlatması gerek ya da biraz zor ama sorulmalıdır. Hayır dediyse konu kapanmıştır fakat evlilik gecesinde foya ortaya çıkarsa kızı gelinlikle bırakıp direk geneleve gidilmelidir. Böylece durum eşitlenmiş olur. Tabi benim gibi daha önce hiç ilişkiye girmemiş erkekler için geçerlidir bu. Eğer daha önce ilişkiye girilmişse başka bir kız ile o kişinin bakire bir kız aramasına gerek de yoktur. Durum ve şartlar eşittir.*
Bir çok kızın bakireliğini alan erkeklerin bile istediği özelliktir. Son zamanlarda bakire kız bulmak dört yapraklı yonca bulmak kadar sevinelisi bir şeydir.
birde bunların herkesle beraber olup bakireyim diyen dişi versiyonları mevcuttur.
Aynı zamanda araç alırken vuruğu kırığı olmayan, sıfır kilometresini tercih eden erkektir.
Bakirliği sorgulanacak erkektir.
kendisi de bakire olmali.
zarı olmadığı için anlı şanlı namuslu erkektir her koşulda.