bugün

kendisini eşine saklayan yazarlardır. günümüzde utanılacak bir şey gibi lanse edilmektedir, lakin allah onlara hak ettikleri gibi bir eş çıkartacaktır inşallah. tabii bu işi sırf allah korkusu için yapıyorlarsa, hak ettiklerini bulacaklardır.
hallerinden memnun olan yazarlardır. avrupa'nın sekse en düşkün kentinde uzun süre yaşamasına rağmen kendisini saklayabilmiş kişi olarak en yüce duyguların insanlarına selam ederim.

edit: öyle anlar olmuştur ki -kimilerinin fırsat olarak nitelendirdiği-, bi fırsatı bulunup uzaklaşılmıştır. hayata kendi penceresinden bakarak genelleme yapılmamalı.
zina yapmamış yazarlardır..
sevismeyle alakali basliklari, herkesten cok dikkat ederek okuyan yazarlardir. boyle pur dikkat, noktasi virgulune kadar. bu yazarlar icin "zirve kisvesi altinda sevisiyoruz zirvesi" duzenlenmelidir.
(bkz: zirve kisvesi altinda seks partisi duzenlemek)
hayatında bir kere bile seks yapmamış olan benim gibilerin üzülmemesi lazım, tam tersine karizma sahibi oluyoruz bu vesileyle. kolay mı öyle 21 yaşına kadar gelipte hiç kimseyle yatmamak ?
Turşuları çok güzel olur.
elimle mutluyum diyen yazarlardır.
ilk ilişkilerini profesyonel biriyle yaşamaması gereken yazarlardır. Acele etmesinler. Doğru zamanı beklesinler.
sözlük yazarlarının büyük çoğunluğu, tamamına yakını.
en iyisi biz yaptıkta ne oldu?
(bkz: bakire yazarlar)
El degmemis korpecik bedenleri ürkek ve naiftir.
0-15 yaş grubuna sesleniş.
ben ama 1 aya olmayacağım,en olmadı karıya giderim.
Yoktur. Hepsi yalak ağızlı.
(bkz: vajina dillerken ağıza gelen tat)
buyrun benim.
Benim.
Bedenimi kirletmiş olabilirim ama
Ruhumu asla...
girdiğiniz ortamın seviyesizliğine göre çevredekilerin sizi ezmeye çalışma sebebidir.

askerde bir arkadaşın başına gelmişti. hep arkadaş olur diyebilirsiniz ama vallahi arkadaştı.
arkadaşları çocuğun bakir olduğunu öğrenince, çıplak kadın görsen vajinası * yerine göbek deliğine sokarsın demişlerdi.

bu arada cidden ben değilim. başka birisi, ben değilim yani. yemin ettim hee değilim.
Seksten onemli öncekileri olan High adli yazarın dahil olduğu gruptur.
hayır ben yakışıklı da değilim.
(bkz: karpuzkabugu)
Sanki utanılacak bir durummuş gibi sunmayın ,

Gayet olağan ve olması gereken bir durum ...
çüküm değil ama zihnim bakirdir benim.
bakirliği çükte arayan örümcek kafalıdır.
Yakışıklı, zeki ve donanımlı bir dünya vatandaşı olabilirler. Lakin hemen heyecan yapmayın aseksüelim.