bugün

bakir olmayan erkeğin bakire olan bir bayan ile evlenmek istemesi. anatema bu. kastedilen yani. şimdi, ülkemizde böyle saçma bir mantık var. barlardan, diskolardan, kerhanelerden, sahil diplerinden çıkmayan erkeğimiz evlilik gibi kutsal bir meseleye meyletti mi "bakire" istiyor. bu nasıl bir çelişkidir, bu nasıl bir egositliktir. allah islah eylesin'
tek kelime ile haramdır.

başından evlilik geçmedigi halde bakir olmayan erkek bildigin orospudur, tövbe konusuna girmeyecegim onu allah bilir.
her erkeğin istediğidir..
kim ne derse desin..

edit: eksileyen arkadaşlarım erkek ise şayet; hadi ordan der, bayan ise inceden selam ederim.
anlamı olmayan ve gerçekleşmeyecek olan istektir. çünkü herkes hakettiği gibi yaşar. hadis i şerif de de belirtildiği gibi: '' nasıl yaşarsanız öyle ölürsünüz; nasıl ölürseniz öyle haşr olursunuz! (dirilirsiniz) ''
(bkz: namus beyinde biter diyen insan)
(bkz: bir kadının geçmişi sadece o kadına aittir)
bugunlerde çok fazla tartısılmaya baslanmış olan konudur. hertürlü naneyi yiyen ve bilgisiz olan kişilerin sık sık bakıre kız ısterım dınımız böyle emrediyor gibisinden cahilce sözlerı yuzunden bu konuda iki çift laf soylemek gerekir.

açılan ahlak ve bakirelik başlıklarında özellıkle erkek arkadaslarımın ön cephede savasması sonucu buraya bunun tek taraflı olmadığını not etmek gerekir. malum biz herseyi işine geldıgı gibi yorumlamaya ve uygulamaya baya alışmış bir toplumda yaşamaktayız. özellıkle göz boyama için olmadık, bu ulkenın insanları için " değer" li olan cümlelerı ağzımıza sakız eder olduk.

bakır veya bakırelik konusunda ısrarcı olan arkadaslara hatırlatma ise şu şekildedir;

nur suresi ayet 3;

"zina eden erkek, zina eden ya da müşrik olan bir kadından başkasını nikahlayamaz; zina eden kadını da zina eden ya da müşrik olan bir erkekten başkası nikahlayamaz. bu, mü'minlere haram kılınmıştır"

buna uyuyorsanız bakire kız istemeniz en tabi hakkınızdır.

yok uymuyorsanız zaten haramdır bakıre kadın. çunku en tabı hakkıdır bakıre kadının evlenecegı erkegın bakır olması istegı.

nihayetinden kimsenin özel hayatına karısılmaz, kimse sorgulayamaz, çünkü o özeldir. ama degınmek ıstenilen nokta sudur yoksa kımın kımle ne yaptıgı degıl. herkes ılıskılerınde ıstedıgını yapmakta ozgurdur. ama bu laf sadece bu özgürlüğü sınırsız kullanıp el değmemıs kız(erkek) ısteyen insanlaradır.
toplumumuzun cinselliğe yüklediği anlamla ilgilidir. erkek yapar bir şey olmaz. ama kadın yaparsa orda dur. bu işler böyle.
ben olsam ben de isterim. malesef öyle.
zengin olmayan bir kişinin zengin birisiyle evlenmek istemesi gibi bir durumdur.
anlamadığım erkek zihniyeti.

başka bir anlamadığım da, bu zihniyeti destekleyen hareketlerde bulunan kadınlar.

baştan söyleyeyim, ben erkeğim ve ben kadınların hakkını savunuyorum. çünkü ben empati kuruyorum. ama bir kızla biraz yakınlaşmaya başlayayım mesela, zarf atıp sözü evliliğe getirince havalara uçuyor. şunu söyleyeyim dostlarım, evlilik vaadi verdikten sonra (affınıza sığınıyorum) sikmeyeceğiniz kız yoktur. hepsi de kabul eder. çünkü islamiyette evlilik cinsel ilişkiyi meşrulaştırır. aksi takdirde sevgiliyken sevişmek istemezler. neden?

cevap: "ben o özel anı kocamla yaşamak istiyorum."

yalan.

bakire çıkmadıktan sonra kocanın seni baba evine yollamasından korkuyorsun.

ama sana bir sır vereyim: senin o yıllarca bekaretini saklayıp sunduğun kocan, muhtemelen günde onlarca farklı kişinin girdiği bir delikte bekaretini kaybetti. hem de cebine para sıkıştırılıp "ehe ehe" ünlemleri arasında. sorun bekaretini bu şekilde kaybetmesi değil. kendisi aşağılık bir şekilde bekaretini zevkle kaybederken sende bunu araması ve bulamadığında olay çıkarması. demek istediğim, kadınlar haklarını aramayıp bunu "kaderimiz" diye kabul ettiği sürece birileri sabah çarşafı kontrol etmeye devam eder. hakkınızı arayın. bakire olmadığınız için sizi kabul etmeyecek kadar karaktersiz bir adamla hayatınızı birleştirmeyin (bakir erkekleri tenzih ediyorum. o halde şartlar eşittir.).

eksileyecek arkadaşlara peşinen ekliyorum: evet evet, ben bakire olduğu için sevişmekte pürüz çıkaran kızları internet kanalıyla ikna etmek için bunları yazdım. yoksa haklarını savunduğum falan yok. işime bakıyorum rahat ol sen.
her sevgilim versin ama evlenceğim kadın bakire olsun zihniyetini uygulayan erkektir. sen daldan dala konacaksın hemde evlenceğin kadın bakire olacak çok şey isteyen erkektir.
kız bakire değildir, doğrudur ama anal oral her türlü başından geçmiştir. sırf o zarcığa bi şey olmamıştır. o erkek için bu önemlidir. kabuludur.
sadece bu olsa iyidiri, mesela erkek aldatığı zaman kimsecikler bir şey demez. ama kadın recm edilir, buda toplumumuzun bir başka saçmalığı.
ayıp bir yerde, erkekler elleriyle evlensin.
doğuştan gelen adaletsizliktir. erkeklerin bakir olduğunu ispatlayacak bir yöntem yok henüz ama kızlara dayatılan bir bekaret zarı var. allah vergisi tabi, etiketi koparılmış bunun alamayız gibi bir şey. adalet mi? bence yanından bile geçmez.

hiç kadın erkek eşitliği falan diye zırvalamaya da gerek yok kadınlara doğuştan vurulan bu tekme herşeyi açıklıyor bence.
bekaret mi skti sizi diye sorulası bir önermedir. yahu bekaretten başka uğraşacak işiniz mi yok. sürekli bakire bakir bekaret içeren başlıklar açıyorsunuz. ayrıca size ne milletin yaşam tarzından. siz nasıl istiyorsanız öyle yaşayın onlar da öyle yaşasın. diye cevap vereceğim önerme türü.
gayet doğal bir haktır. erkek uçkuruna düşkün olmayabilir bu günahtır ama kadın erkeğin kaburga kemiğinden yaratılan, değersiz, aklı yarım olan ve nereye çekersen oraya gelen beyinsiz bir varlıktır gözümde. bu yüzdendir ki her genç kızın patlatılma olasılığı aynıdır. şimdi bir de şu var bir erkek aktif bayan ise pasif oluyor. nasıl diyeyim işte kız evlenmeden ilişkiye girerse orospu olur öyle diyim. erkek yaparsa da tecrübe olur kimse kendini kandırmasın. kadınlar tecrübeli erkek ister.
bir türlü çözülemeyen türk erkeği mantığı
bakir den ne anlayacağını bilenler için gayet mantıklı önerme.

bir erkek, kimsenin ırzına, namusuna yılışmamışsa bakirdir, bitti. yeter.
geriye ne kalıyor? mektep. adı üstünde mektep. canlı meme de mi görmeyelim, allahsızlar? en azından aradaki farkı öğrenmemize yarıyor.

neymiş, erkek cinsel özgürlüğünü tepe tepe kullanırken, ayrıca nerde o yoğurdun bolluğu, karşı cinsten bekaret bekliyormuş? eğer öyle bir şey olsa ortada ne bekaret kalır, ne de bakire. dolayısıyla da bize konuşacak bir şey kalmaz.
evleneceğin kadının kalbine dokunmalısın evlat, ondan minik bir zar eksik olsa ne farkeder ?

bu da benden bir öğüt
haksız bir eylemde bulunmaktır iradene hakim olaydında bakire hatunu sen götüreydin derler adama.
http://www.eczaa.com/urun_detay.asp?id=539
aslında sözlük denen şeyin ne kadar kadınların tekelinde ve tek kale maç çevirdikleri bir ortam olduğunu kanıtlayan konu başlıklarından biri. böyle mutluysanız diyecek bir şey yok.

ama halen basit bir fantezi ürünü olan yapay kızlık zarı ve kızlık zarı dikimi gibi günübirlik bir çözümü gerçek bir çözüm sananlara ben gülerim, orası ayrı.
Bayan kişilerin bir şeyi kaçırdığı durumdur. Eşitlikten bahsediyorsunuz değil mi ? Sen yaptıysan karşındakinden öyle bir şey bekleme lüksün yok bla bla. Erkekler napar? Kızları siker di mi? Tamam biz de eşitlik olmasın demiyoruz ki! Git sen de sik. Bir şey diyen mi var? Biz gidip kendimizi siktirmiyoruz yani. Eşitlik dediğin böyle olur.
bakirlik anlaşılmaz fakat bakirelik anlaşılır.