bugün

Adafsgsggjhjk.

Tanım yapacaktım ama ne yazayım lan?

--spoiler--
'Açık çağrımdır; Yüksek Seçim Kurulu (YSK) acilen bir çalışma yapmalıdır. Eğer imkan varsa evet ya da hayır tercihlerinin hangi partilere ait olduğunu ölçen mekanizma bulunuyorsa kurulan tüm sandıklarda tercihi evet olan MHP'li seçmenlerin sayısı ortaya çıkarılmalıdır'
--spoiler--

https://www.google.com.tr...ri,gA15BYnNIkmm916ZGJ1C1g
Ysk:tmm
Bahçeli: tşk.
Ysk: öd.
He tamam o zaman kim evet kim hayır demiş görelim de gerçek sonuç ortaya çıksın dediğim çağrı.
böyle birşey mümkün olmadığından rahat konuşabiliyor. kendisi de biliyor partisinden %80 küsür hayır verdi.
ironiden anlamayan öküzleri bizlerle tanıştıran çağrıdır. ulan adam diyor ki; mhp den şu kadar kişi hayır dedi bu kadarı evet dedi. bir zahmet isimleri de açıklayın bari yüzdesine kadar biliyorsanız dedi.

aman kime anlatıyorum adamlarda beyin olsa evet derlerdi.
bundan bir adım sonrası altına sıçmaktır. adamın kafa komple gitti amk. daha 2. günden akp'lilerle atışmaya başladılar. ya ne olacaktı kel kafasını siktiğimin bunağı.
görsel
Alninda mi yaziyor amk milletin mhp li akp li vs diye. Bahceli toptan siyirmis balatayi.
bahceli ciddi ciddi bunama ya başladı alzheimer.
ironik depresyon
acil midehale edilmelidir.
götü tutuşan bahçeli'nin boş lafıdır.

osmaniye oylarına baksın, adana oylarına baksın, mersin oylarına baksın... neyin ne olduğu kabak gibi ortada... ülkücüler karanlık şahsın oyunlarına alet olmadılar.
görsel
ben saydım 40 çıktı.