bugün

Salağa yatma görevinin bokunu çıkarmış yarışmacımsı.
görsel
At gibi kız. Ne sürülür bu be. Evet.
aşırı seksi olduğunu düşündüğü için itici olan insan. zeki ama aptal ayağına yatıyor. dikkat çekmeye çalışmak bir numaralı hobisi.
herkes bu kız için elele versin beynimizin kullanmadığımız bir bölümünü bağışlayalım hep birlikte toplayıp bu arkadaşımızı olmayan organına kavuşturalım ve organ bağışının onemine vurgu yapalım yoksa bu karı yüzünden ülke ilerlemiyo aq karısı.
içine hıçkırık kaçmış, hapşıramayan davranışlarıyla ünlü olma çabası içinde olan tuhaf şahsiyet.
Kendisine, Fazla iq'dan kurtulma yöntemleri başlığında hak ettiği yerin verilmesi an meselesi olan hanımefendidir.
kezorellaları kıskançlıktan mosmor eden tanrıça.
oohh akla geldi kandil kandil ya kız.
Geri zekalı bir programın duble geri zekalı yarışmacısı.
son kaheka ile kapatılmayacak puroğramda oynayan kızdır. yirim.
peugeot logosuna benzeyen bir ruh hastasi.
survivor 2016 da (bkz: nihal candan)in kardesiymis ..

not:yeni haberim oldu.
Bunun ablası tvdeyken "allahım bundan moron bir kulun var mı acaba" diyordum. Cevabı yabıştırdılar.
Dün güldür güldür show'da çok fena ti'ye aldılar ama ne kadar pişkin olduğunu düşünürseniz umrunda olacağını sanmıyorum.

Bir medya fırsatçısı.
Taş gibi hatundur. Beğenmeyen ılık olabilir. Evet.
beyinsizde yaşanabileceğini kanıtlayan varlık. Sesi ve hareketleri beni çileden çıkarıyor. Popülarite uğruna insanın kendini böyle rezil bir duruma düşürmesi gerçekten üzücü. Benim yerime biri şuna uçan tekme atsın lütfen.
Olm kadın deyip durmayın kız daha 18 yaşında mı ne. *
Murat boz ile haberi çıktıktan sonra biz hayranlarini üzmüştür.
https://m.youtube.com/watch?v=RLtWVCb53Ws
Bunun liderliğini elinden almıştır.
Türkiye'de ki kolay ünlü olma yollarını kullanıp programlarda yer alan, iki kelimeyi bir araya getirip konuşamayan lakin hukuk okuyan bir ikondur.
ben şok;

görsel
18 yaşında böyle işlere kalkışmak yazmış biri, bunlar gibisi o yaşta master yapıyorlar.
Para-servet avcısı kızların en tanınmışı.
Esra ceydanın güncel versiyonu kardeşlerden biri.
1998 doğumlu olduğunu öğrendiğim çocuk.
ben bunu 25 sanıyorum...

eser ve murat da ağır sübyancıymış ha.
görsel

Eger bu videoda "lej (lez demek istiyor) mişin" diyen kiz bahar candan degilse aniririm amk. Agzinin yapisindan tanidim, eminim ki o.

Video link ; https://m.youtube.com/watch?v=rV-kSgHUAgY

Tam 49.saniyede basliyor.

Ulan mua yuzyilin firsati gecmis eline degerlendirememissin amk shxjxjxj
güncel Önemli Başlıklar