bugün

asıl bu cümleyi söyleyen adam tecavüzü hak eder. suç işlemenin hiçbir bahanesi yoktur.
Tabi tabi zaten dişi cinsiyetin bulunma amacı tecavüz edilmektir kol falan bulursanız direkt girişin derim ben.
(bkz: Koldan tahrik olan zihniyetinizi sikeyim).
Bir kadına abisi bile tecavüz ediyorsa işin kıyafet ve ahlakta olmadığını bilin.
bacağı ve kolu bir tarafına mi battı hayırdır lan.
bir an için bu zihniyet kaldı mı diyecektim konuya girince ne olduğunu anladım. maalesef ülkemizde bu durum mevcut, bir kez daha erkekliğimden utandım kız kardeşimin yüzüne bakamıyorum...
Bu beyinle yaşamayı hak ediyor musun? Sapkın, sapık düşünceli mahluk zırvalaması.
Bu mantıkla tecavüze uğrayan kapalı kadın mağdur, diğer taraf ise kendine tecavüze azmettirici mi oluyor?

Tecavüz eden sapığın tek dikkat ettiği şey, kurbanın kendini savunabilir olduğu ya da olmadığıdır. Kapalı açık, kol bacak farketmiyor yani. Öyle olsa ilk tecavüzleri annelerine olurdu.
Tecavüz ve haketme tabirlerini aynı cümle icerisinde kullanan, cok net bir şekilde potansiyel tecavüzcüdür. işleme ihtimali olan bir suça kılıf hazırlamaktadır sadece.
Asla ve asla katılmadığım önerme. Hiçbir kadın, veya insan tecavüz gibi bir cinselliğinde de ötesinde, özel hayatı yerle bir eden, gelecek karartan, küçük düşürücü bir şeyi hak etmez. Kolu veya bacağı açık olsun, asla hak etmez.