kültürlü olduğunu farklı bir yolla göstermek isteyen kızdır. facebook, instagram gibi fotoğraf paylaşma sitelerinde giymiş olduğu bir karış eteğin üzerine koyduğu kitabın kapak resmini çekerek " bakın ben bunu okuyorum " demektedir. fakat açmış olduğu bacakları kitaptan daha çok ön planda olmakla beraber doğal olarak daha çok ilgi çekmektedir.

edit: caps istenmiş. buyrun ;

görsel
evlenilmeyecek kizdir.
Asıl amacı merak edilen kızdır.
Kitabın altındakine odaklanılan durumdur.
kitaplari okumadigina bahse girebilirim. kitaplar o sekilde kullanilmaz onlar ozeldir .
bacaklarım bile kültürlü diyor olabilir, yada bak kültürel fantezileri olanların ihtiyaçlarını karşılayan kültürlü seks kölesi de olabilir.
Amaç kitap değildir. Orospuluk kitapla örtülmeye çalışılmıştır.

Hani toplumda şöyle bir yargı varya;

Gözlük takan güzel kadın profesör.
Gözlük takmayan güzel kadın verici.

Bu durum da ikisinin karışımıdır.
görsel
esasında bacak fotoğrafı çekecekken, kitabı aksesuar olarak kullanan kızımızdır.
resim değil fotoğraf +1.
Başlık sınırlaması nedeni ile resim denilmiştir.
bacaklarının güzel olduğunu göstermek isteyen kızdır. aynı zamanda kültürlü olduğunuda (!) göstermek istemektedir.

edit: vereceğin caps i neyse ben gidiyorum.
Uyarmaktan bıkmadığım kadın-kız düzeltmesini ihmal eden, kadınları teşhirci göstermekten başka bir işe yaramayan, tespit sıçtığını sanan başlıktır efendim.
sözlük yazarlarının ayak resimleri başlığından sonra tekrar hafızalarda yer edinmiş konu. fakat bu sefer kitap değil bildiğin penis üzerinde ayak falan paylaşılmış. mübarek üç aylarda hemde....
ahmet ümit'in kendi capsi olabilir. kitabinin reklamı amaçlı.
Kültürlü fahişe örneğidir.
teşhirciden ötesi değildir.

git gide mallaşıyor bunlar.
Bira sisesi paylasmasindan iyidir.
google görsellerde arama yapıldığından bi haber olan kızdır. harun abi sizi şöyle yan tarafa alalım....

http://goo.gl/LumGq5

http://goo.gl/GeJZSj
Bacaklarıma bakın ama gündeme fiziğimle değil zekamla geleyim kızıdır. Ayrıca kitap bacakta okunmaz arkadaşlar amaç farklıdır oyunlara gelmeyiniz.
yazın gelmesi ile sayıları bir hayli artan kızlardır. bunlar sayesinde iki sayfada olsa millet kitap okuyabiliyor....

görsel
kitap okumayan kızdır. zeka seviyesi de bir hayli düşüktür.
dikkat edin bacakları kesinlikle çıplaktır. zeka seviyesi 25 38 arası.
belki modern ve aydın bi kızdır. olabilir yani belli olmaz *
"Hem kültürlüyüm hem de güzel bacaklarım var."demek isterler. Oysaki sadece güzel bacakları vardır belki de yoktur o yüzden kitapla kapatıyorlardır.
(img:#774006) değişik bir kızdır.

Bu arada subliminalin kralını vermişim.

(bkz: Orman çocuğu)