bugün

default olarak her erkek öyle oturur zaten, daldığımda falan ben de arada bakıyorum bacaklar pergel gibi açılmış mesela.

yani kapatarak oturmak düşünerek uygulanacak bir hareket. bizim memleket insanının da düşünmeye olan alerjisi malum.
(bkz: daşşakları sermek)
(bkz: daşşakları yaymak).
Sürekli kapalı oturunca rahatsızlık veren bir vuku ile karşılaşabileceğinden ötürü, bazen bunu yapar. Doğamızda var.
erkeklerin en rahat oturuş pozisyonu, kim ne derse desin. Ama toplum içinde dikkat edin, ayı olmayın.
kapatınca sıkışıyor ve akıllarda "ya çocuğum olmazsa?" sorusu beliriyor.
Aile terbiyesi almamış olan bireylerde görülen oturma biçimi.

Ayıp ayıp, hiç mi edebiniz yok..
camide basit saf düzenini de alamayan erkektir.

adap, görgü yoktur. sevmiyorum bu tipleri.
Metrosapiens cinsi yavşaktır, sıklıkla metroda karşımıza çıkarlar. Ayrık olan bacaklarına sizde bacak ayırarak karşılık verdiğinizde top böceği gibi hemen toparlanmaları ile bilinirler.
toplu taşımada ayağına vurduktan sonra pardon diyorum kapatıyor öküz.

ya da yanıma gelip oturduğunda böyle bişey yapıyorsa, itekliyorum gene kapatıyor.

evrimleşmemiş ayı, güya alet edavatının büyüklüğünden dolayı yaptığını sanıyor masaya vursak ikimiz arkasına bakmadan kaçacak.
görsel

Bi elime geçse şu şekil cezalandırmaktan hiç çekinmeyeceğim erkek tipidir..
görsel
bizim nasıl bacak bacak üstüne atıp oturmak genlerimizde varsa onların da genlerinde bu var. tartışmak anlamsız.

sadece toplu yerlede biraz özen gostermesi,dikkat etmesi yeterlidir.
görsel

Yayla devesi gibi yayılarak, ilah saydığı çüküne konfor yaşatmak isteyendir.

Evinde istersen amuda kalkarak otur ama toplu yerlerde o bacak kapanacak beyler!

Salt bu yüzden fırça yiyenlerin sayısı hızla artmakta, haberiniz olsun.
Belki de sıra sizde, kimbilir?
Aptal orospu çocuğunun tekidir tekmeyi bi koyacan yamulacak.
Aptal orospu çocuğu denmiş, aynen öyle. Bacaklarını pergel gibi açarak oturan ve bu şekilde poz veren erkeklerin özgüveni düşük oluyor. Frikik veren, her yeri estetikli, kaşlarını microblading yaptırmış kadın gibi varlığını Cinselliği üzerinden göstermeye çalışan bir eziktir.
müşteri bekliyordur.
Manspreading uygulayan gebeş mandadır şüphesiz..
Dizlerine bir tane çakınca düzeliyorlar, deneyin.
Toplu taşımada falan denk gelirse ve kıyafetim müsaitse bende açar iterim bacaklarını. Toparlayın kendinizi be!
Vurduruyordur.
Bacaklarını açarak derken dekolte anlamında galiba.
Daşşağını havalandırıyordur.
Vurdurmaya gidiyordur.
Ya emaneti havalandırıyordur yada gizli eşcinseldir yada gevşek erkektir.
Bu konuda daha önce basın açıklaması yapmıştım.