bugün

bacak kıllarını aldıran erkek capri giymesi beklenen erkek tiplemesi.
bacak kıllarını aldırıp şort giymesi beklenen erkektir.
Offf tam bi baş ağrısıdır.
Vücut geliştirme ile uğraşmıyorsa izmirli olabilir.
içinde bulunduğum grup. Eylemi ilk gerçekleştirdikten sonra daha önce yapmadığıma hayıflanmıştım. Kim ne derse desin estetik olarak kıllı bacaktan çok daha güzel durur.
profesyonel yüzücüdür efenim...
Eger vucudun ust tarafini hayvan gibi yapmis ama bacaklar civciv bacagi gibiyse yapmasindir. Az da bacak calissindir.
her halükarda vurduruyordur.
sporcudur.
illa sporcu olcak değil, belki ibneliğin ilk adımını atıyodur.
kokulu hamam otu kullanın 3 lira temizinden. 20 lira verip veet almayın.
öptürüyordur.
kendisini güldüren erkeklerden hoşlanır kesin bu totoş..

yakışır mı lan pipisi olan adama bacak kıllarını aldırmak. gavat ipne.
Medcezir izler.
pembe arabaya biner.
Annesiyle günlere gider.
bir ihtimal de vurdurur.
alması tamam sporcu falan olabilir estetik görünüm için olabilir ama aldırması? ellerini yormak istemeyen erkektir.
şunları alıver kız ayol.
kazağını omzunun üstüne koyar. garsondan şal ister.
Milletin bacak kılından bize ne.
Bacakları cogu kızınkinden parlaktır. Sevgilisiyle ağdayada gider bu
Sporcu erkektir. Bacak kıllarının kaslara olumsuz etkisinin farkındadır.
günlerden bir gün anneme şaka niyetiyle "anne ben bacak kıllarımı aldırıcam" dedim. annemin yanıtı ise "oğlum mahallede sana gülerler" oldu.

yani anlıcağınız toplumumuz buna pek hazır değil.
görsel
banyodan sonra bacaklarında kıl olmadığı için havluya gerek duymaz. su falan kalmıyor.

ayrıca bildiğin hafifliyorsun rahatlıyorsun. ve yatakta bacak kılları olmuyor amk.
Tokmakçı arıyorum demenin alternatif yoludur.
ben değilim. çünkü ben kendim alıyorum. Ama zevk aldığım bi durum değil bacaklarımın bi bölümünde kıl çıkmıyo kötü duruyo kapri felan giyemiyodum. kıllarını mı kesiyon diye dalga geçiyolardı. bende dedim nasıl olsa dalgayı geçiyolar bari kesiyim de hem 'he aldırıyorum derim' hemde şu çirkin görüntü kalksın ortadan.
Ağdayla alındığı taktirde çok şahane bacaklardır.
Jiletle alınca kıl kökleri kaldığından karartılı duruyor o hoş değil.
Ayrıca biz erkekler yüzünden kıllarımız aldırıyoruz amk onlar da bizim için aldırsın ne var bunda?
ibne olan sürekli verici arar tabi, yakışıklı ve bakımlı erkeklere top filan demeniz bu yüzden.
sporcu olabilir.

bize ne anasına?