bugün

ziyaretten sonra vurdurmaya gidicektir bırakın gitsin derim.
tuhaf erkektir. one amk giyme zikiym babeti.
bir çiftleri birbirinden farklı çorap giyen erkek değildir.
Bize gelme de nereye gidersen git.
Ay ben o hayvanların kesilmesine dayanamıyorum Kan tutuyor beni demesi muhtemel erkektir.
ev sahibi tarafından kovulması gereken erkekimsidir.
bu benim kuzenimdir. hala anlam veremiyorum evet.
Aile buyuklerine algi sorunu yasatacak durumdur.
Cocugun cinsel tercihine kadar varan sohbetler dedikodu sebebi olur.
Annesinin entarisiyle sokakta özerklik isteyen erkekten daha şereflide olsa dalga gecilmeliktir.
Vurduruyordur.
Büyük ihtimalle patavatsız eniştesi başka şeylerle suçlayacaktır ve hem kendi hem de babasının onurunu kıracaktır.
seneye naylon çoraba geçecektir.
(bkz: bahane çok)
Kuzenimdir. Akrabalar arasında dalga konusu olmuştur. Tabi birde paçalarını kıvırdığı pantalonu ve ters taktığı şapkası da babet çorabının bonusu olmuştur.
sıcakla soğuk arası

bir havada kalmışsa ne yapsın gariban...

edit: inceyi görenler + göremeyenler - versin...
Bir Kadına bile yakışmayan Babet çorabını giyip gelirse görüldüğü an suratına kahkaha basılacak erkektir. Estetik değil bir kere o çoraplar.
pırıl pırıldır.

çorapları zarar görmesin diye cebinde taşıdığı galoşunu ayağına geçirmekten çekinmez.
Bayram ziyaretine gidecek erkektir.

Size ne lan babskdjcjfjr olm dedesi filan görecek onu ya..
görsel

eve "haydar"ları depolayıp beklemeye koyulduğum erkeklerdir..
Kıyafetle insan yargılayacak ezikliğin gücünü nerenizden salgılıyorsunuz hala merak ediyorum. Yıl 2016 oldu ama sizin beyinler 1516.

Edit: doğru söyleyeni dokuz köyden kovuyorlar tabii.
Camide görüp görmemiş gibi yaptigim erkektir..
demin görüp hayata küstüğüm erkektir. 1516 ne güzel yıl la, valla bak.
Bu kisi ben oluyorum ama escinsel degilim. Heteroseksüel bir erkegim. Karsimdaki insan babet corabi giyiyor diye hic bir zaman cinsel tercihlerini sorgulamadim. Giydigi corap ile mutluysa bu onu baglar. Hatta karsimdaki insan hangi kiyafeti giyerse giysin cinsel kimligini sorgulamam. Acaba su kisinin çorabı nedir? Babet mi yoksa cemaatci abi corabi mi? gibi sizofren dusunceler ile ortalikta gezmiyorum. Insanlarin cinsel tercihleri beni ilgilendirmez.
gelen misafirlere şeker ve kolonya tutması gereken erkek.
Sorgulanmalı.
Olum erkek babat çorabı giyermi ya yemin ediyom o babat çorabı giyemiyom.