böyle evlat düşman başına .
offf harbi yarmıştır. *
Hunharca güldürmüştür.
Böyle babaya böyle evlat.
Üniversiteye giderken yapmıştım. Sonra sağlam azar yedim. Beni kaçırdılar diye mesaj attım, sonra da telefonlara bakmadım ardından da kapattım telefonu.
Başka sebebi vardı aslında da babamın yüreğine iniyormuş. Öyle birşey olsa ne yapardım lan ben sözlük?
Koptum gülmekten. Gerçekse çok iyi.
Babanin geri viteslerine, oglunu direk satmasına ve oglanın oyunculuğuna bittim.

Babama ayni komployu kurmayi planladım ama adamlara diye bana sıkmasından korktuğum icin vazgectim. *
gözden yaş getiren trollemedir.

işidle akrabalık nasıl oluyor lan? *
Kesin sağlam bir tokat tekme vs yemiştir diye düşündüğüm yaran trollemedir.
Yalnız dayının " yalarım" moduna geldiği an gülmekten kendimi kaybettim...

Sahteyse bile güzel kurgu...
ulan saçma sapan bir gün geçiriyorum. sabahın köründe bir gizli numara aradı beni ve sabah namazını kılmamın gerektiğini yoksa arkadaşlarıma kötü şeyler olacağını söyledi. nedense kıldım. sonra uyuyamadaım. kitap okudum sıkıldım ve bir yarım saat yürüyüş yaptım ama günden hiç bir zevk alamıyordum. dedim ulan bayadır piçlik yapmıyorum. babamın telefonu aldım elime ve zil sesini ışid marşının skrillex versiyonunu yaptım. şu allahuakbar diye bağıran

(https://www.youtube.com/watch?v=9iyUVtOvOBU)

tam allahuakbar dediği yeri bildirim sesi. onun biraz gerisinide (ilk çaldığında sessiz başladığı için) zil sesi yaptım. az önce evden çıkmadan önce ayarladım ve çıkarkende sesi fulledim. eski iki telefonumunda mikrofonunu açarak birini telefonun olduğu birinide oturdukları odaya koydum. akşam eve gidince parti var gb

not: üç kağıtcı çocuk işi..