bugün

Baban olmasıdır. Nedene gerek yok.
annedir.

görsel
Aldığı araba verdiği harçlık,sevip sevmememi belirleyen etmenler bunlar,suan seviyorum.
Kızım beni sevsin ben onu yerim. Anasını da yerim. Babasını bile.. neyse gaza geldim.
can yücel'in dünyada ben en çok babamı sevdim şiirini okuyup da babasını sevmediğini yazacak insan tanımıyorum.
kimimiz ayan beyan severiz, kimimiz itiraf ederiz, kimimiz ise kendimize bile itiraf edemeyiz lakin illa severiz.
elbette birçok neden olabilir fakat benim babam tek hareketiyle tüm nedenleri yok edecek meziyette. sevmiyorum onu.
para veriyor.
can yücelin şiiri bi yana,

tanıdığım en azimli, en güçlü, en vicdani değerlerine bağlı insan olması, realist olması, idol olması, komik olması, boncuk boncuk gözleri olması.. baba gibi baba olması. daha ne?
Merhameti, şevkati her koşulda güvende hissettirmesi allah kimseye eksikliğini göstermesin.
sevmek için sebep aramaya gerek yok zira benim en sevdiğimdir.
Prensipleri olması.

Böbrek nakli olmasından sadece 15 gün geçti ve o işe gitmeye başladı oysa en az 1 ay evde oturması gerekiyordu 1 ay işe gitmese iş batmazdi yani.
https://www.uludagsozluk.com/e/39260071/

neden aramaksızın hatta kendinizce nedenler üreterek sevin babanızı.
keşkeler içinize oturduğu zaman, çok geç oluyor.
çok sonradan fark ettiğim yardım severliği.

pek samimi olamadık rahmetliyle hatta itiştik asla elini çekmedi üstümden lakin anlaşamazdık buna rağmen çalışanları hatta eski çalışanları dönem dönem ortaklık yaptığı kişiler iş yaptığı insanlar memleketindeki insanlar kısacası çevremizde olduğuna pek dikkat etmediğim herkes anlattı sorarak ve araştırarak onayladım gerçekten çok insana yardımı olmuş dualarıyla rahat uyur umarım.
Bana nasıl bir baba olmam gerektiğini göstermedi ama en azından nasıl bir baba olmamam gerektiğini gösterdiği için sevmesem bile teşekkür ediyorum. Onun sayesinde çocuklarım sevgi dışında hiçbirşey görmüyor benden.