bugün

iskele babaları var ifrit olduğum. onlara müstehak işte.
görsel
çok pişman olunandır.

yaş daha 17dir. biraz toysundur tabii. lisedesindir lan daha. neyse okulun yine sıkıcı günlerindendir ve anneden telefon gelmiştir. normalde ders zamanları aramadığını ve önemli bir şey olduğunu bildiğimden hocadan izin isteyip telefona cevap verilmiştir. telefonda annenin titreyen hafif ağlamaklı sesi vardır. oğlum babanla kavga ettik evi terk etti gitti der, daha sonra gencimiz hemen otobüs durağına koşmaya başlar daha nedir ne değildir anlamadan eşyalarını kankasına emanet eder.(ergen tabi daha atarlı biraz) eve gittiğinde annesini hüngür hüngür ağlarken görür yine incir çekirdeğini doldurmayacak saçma bir sebepten büyük bir kavga vardır evde. olayı hatırlamıyorum zaten, ama annemi ağlarken görmek beni delirtmiştir babam gelir akşamın ilerleyen vakitlerinde eve hafif de kafası güzeldir babanın ve daha bir şey diyemeden annemin üzerine yürümeye başlar odada 12 yaşındaki kız kardeşim de vardır. (ayıp be herif yapılcak şey miymiş lan bu). neyse zaten eve geldiğimden itibaren annemin babama karşı bilediği nefretim kardeşimin odadaki çığlıklarıyla alevlenir ve babamın annem için uzattığı yumruğu savuşturulur. baba bu sefer bana döner ve sövmeye başlar "kendi piçime bak bana artisleniyor erkek olmuş" tarzı şeyler söyler ve bu sefer bana doğru hamle yapar daha annem bir şey yapamadan o an babama duyduğum nefretle mahaledeki kavgalardan kalan alışkanlık sanırım bilmiyorum ama babanın sağ yanağına indirilen ve benim dahi bileğimin acımasına sebep olan o yumruk atılmış olur.

aradan uzun zaman geçmesine rağmen bazen babamla başbaşa kaldığımızda aklıma geliyor. babam bu olaydan tekrar söz etmedi asla. özür dilemeye de çalıştım ama sürekli susturdu beni. o yaptığım belki doğru gibi gözüküyordu o an ama uzun vadede gerçekten insanı içten içe yer. umarım beni affetmiştir.
sadece adi ' baba ' olanlarin yani biyolojik babalarin bazi durumlarda hak ettigi olaydir.
ANNEYE şiDDET UYGULADIĞI iÇiN KALDIRILIYORSA yerinde olan kaldırıştır.
hastanede uyanmakla sonuçlanacak olan eylem.
Anneye el kaldiriyorsa mustehaktir. Artik baba demiyecegim. simdiye kadar kandirdim hep kendimi beni seviyor diye buraya kadarmış kaşar diyecem he bu arada evden kovuldum me yapacam lan ben.
Daş olursun evladım yapma.
emin olun çok ama çok istediğim de makama olan saygıdan yapmadığımdır, keşke diyorum şimdi keşke kaldırsaydım da akıllanırdı belki.
öğretmeni aynı zamanda babası olanların derste yaptığı hareket.
mal bir arkadaşımın yaptığıdır. akabinden evden atılmıştır salak *
bunun anne versiyonunu sınıf arkadaşımdan dinleyip kızın suratına sen bir malsın dedim.
sevgilisine gitmesine izin vermediği için anneannesinin önünde annesini döven geleceğin annesinden bahsediyorum.

yarın bir gün hasretini çekersiniz onların. koltukta küçücük kalmış, yüzüne hala çocukmuşsun gibi bakarken yaptığın aklına gelir, için gider.
yapmayın etmeyin.
Günahtır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar