bugün

muhtemelen kötü bir zihniyete sahip olan yazarın açtığı fakat gel gör ki doğru bir durumdan bahsetmiş olduğu başlıktır.
Dogrudur. Bos yere tribe girmeyin. Stabil bir aile hayati olmayan kizlari kandirmak her zaman daha kolaydir. Tek cocuk, anne-baba ayri vs kizlar ya cok problemli olurlar uzak durunuz ya da cok kasar olurlar.
Belki de güveneceği bir erkeğe sığınacak bir limana ihtiyacı vardır ve sizi adam sanmıştır.
Elbiseni yeniyken, şerefini de gençken koru.

Bir Rus atasözü.
Cidden iğrenç bir görüş.

Ben ki şu Sözlükte hiçbir şeyi takmam. Bu bana bile dokundu aq.

insan sırf ilgi çekebilmek için bu kadar düşmemeli. insanların acılarını bu kadar ayaklar altına almamalı. Yazık gerçekten.
senin ben düşüceni ifade etme tarzını sikeyim. seçtiğin kelimelerin de açtığın başlığın da amk.

evet kendilerini güvende hissetmek istiyorlar dolayısıyla güvenebilecekleri insanların yanında olmak, kendilerine güven veren bir insanla birlikte olmak istiyorlar ki bu çok normal bir davranış. ama emin ol böyle düşünen bir gerizekalı olduğunu; sırf biraz daha çekici olmak için, karşındakinin bu zaafını kullanmak için düzgün bir insan takliti yaptığını bilseler siktiri basarlar.

azıcık insan olun lan.

edit: imla

Edit2: başlığı açan troll çok da şeetmemek lazım bırakalım kendi halinde takılsın.
Sen öldüğünde de kızını kolay tavlasınlar diyeceğim de hem kimse için böyle çirkin bir temennide bulunmam hem de şu saçma yerde muhatap olduğumuz kişiler hep ergen çıkıyor. Hoş biz ergenken bile asildik, şimdiki nesilin yediklerinde bir sorun var.
hiçte öyle bir durum yoktur. benim tanıdığım babasız büyüyen kızlar her zaman sert mizaçlı ve seviyeli insanlardır. 'kızın kolay tavlanabilmesinin nedeni babasız olmasıdır' düşüncesi yanlıştır. zannımca.
her şeye s2nizin perspektifinden bakmaktan vazgeçin. o kızın ne hissettiği, babasının bıraktığı boşluğu bilinç altında doldurmak istediği umurunuzda değil. o güvenecek, sığınacak, babasının boşluğunu dolduracak birini arıyor. sizse..... neyse.. erkeksiniz ama adam değilsiniz. başınıza gelirse anlarsınız, kız ya da erkek olmanız fark etmez, böyle düşünen arkadaşlar umarım böyle bir duruma düşmezsiniz..
kolay demeyelimde daha içten daha yakın daha yangındır o kız.

ben babasız buyuyen bır kadına aşıktım 6 senemı verdım belkı gene asıgım cunku kımse onun gıbı olamaz.

ama 6 sene sevgilimdi hayatımın anlamıydı bunun yanında benim kızımdı kız babası gibiydim.

hersey harıkaydı benım bok yemem uzerıne bitti. hatalarım batsın .
Yazarının tiz zamanda kız babası olmasını dilediğim saçma başlıktır.
Umalımm ki başkalarının kızı için diledikleri kendi kızının başına gelmesin.
(bkz: ahlaksız)
Babasız bir kadınım.
Hayatın bazı dönemleri vardır benm de boşluğa düştüğüm zamanlar oldu fakat ne kolay kadın oldum ne de sorunlu.

Hadi bakalım gel tavla nasıl kolay tavlanıyomuş. Ne çükün yeter ne beynin.
kızın babası yok senin tek derdin onu tavlamak mı?
kız arkadaşım babasını kaybetti bundan 3 yıl önce ve hayatımda ilk defa bi kızı tavlamakta zorlandım. tamamen yanlış olan beyanfır
Ailesinde bulamadığı şefkati bir erkekte arıyordur. Bunu kullanmamak gerek. Üzmeden önce iki kere düşünün.
Babasız olduğu için bir kız tavlayayım dedim kız alsın başıma kalıyordu zor kurtuldum mk.
Aşağılık bir başlık. Midem bulanıyor tavrınızdan, sözlerinizden, sizinle beraber yaşamak zorunda olduğum toplumdan.
Bu konuda bu şekilde düşünen insandan ne bekleyebilirsiniz öylede bir durum var. Çok cahilsiniz keşke gitseniz.
şimdi şöyle ki:
görsel
(bkz: Ahlakın önemi)
Ahlaksız yazar başlığıdır.
Entryden ibaret entrysel bir safsata.
tamamen yanlış düşüncedir. eğer kızın babası ayrılmışsa annesinden kız hiçbir erkeğe güvenmez. zor güvenir yani. bana göre de çok saçma böyle olması ama psikolojik bir durum olsa gerek.
Ayrıca; hayatında bir erkeğe sırtını dayamanın ona güvenmenin ne demek olduğunu bilmeyen bir kız bunun eksikliğini hissetmeyebilir kendinden yaşça büyüklere ilgi de duymayabilir. Güçlü olmaları tercih sebebi değil tabi unutmuşum. illa bir erkeğe muhtaç olmalı değil mi? Ama yok öyle bir dünya beyler uyanın.
zaaftan faydalanma olabilir bunun adi.
evet yine karakter yoksunlarını görmemi sağlayan başlık.
aslında bir noktada doğru söylüyorlar.
ancak bunu kullanmaya çalışmak ve duyguları ile oynamak büyük karaktersizliktir.
adiliktir.
kız çocuğu bir erkek ebeveyni olmadan büyüdüğü zaman o duyguyu daima dışarıda aradığı bir gerçektir ancak dünya kirlendiği için bu tarz karakter yoksunları bu tarz durumları kendi lehine kullanmaktadır.