bugün

bu aktiviteyi içine atmış ve yatmadan önce ''ileride ben çocuğumu her gün götürücem balığa yemin ediyorum'' diyen çocuktur. çünkü amerikan filmlerinde gördüğü ''hadi oğlum gel göle balık tutmaya gidiyoruz, sandalla açılıcaz. en büyük balığı biz tutucaz görsün komşular baba oğulu. çok mutluyuz lan biz dert yok tasa yok. yarın sana 13. yaş hediyesi olarak araba alıcam hatta. mna bile koruz.'' ayaklarını gerçek sanmıştır.
haftaiçi , okul sonrası kiraladığı kayıkla açılarak , balık tutma özlemini gideren çocuktur.
annesiyle pazara giden çocuktur.
şanslı çocuktur.
oturduğu yerde herhangi bir göl, dere veya deniz yoktur belki. naapsın olm.
- kalk baba hadiiii!
+ ımhh ne var lan piç kurusu.
- hadi baba! unuttun mu söz vermiştin. bu haftasonu bizde corch ailesi gibi göle balık tutmaya gidecektik.
+ ne sözü len. hadi yat zıbar çakacam şimdi tokadı.
- hadi babaaa! en büyük balığı biz tutmalıyız. görsünler gerçek baba-oğul u.
+ lan s.ktir şurdan bi pazarım var zaten. git matematik çöz. ne gerizekalı bi çocuk oldun sen.
- o zaman sen istedin filmi değiştiriyorum. adamım senin sorunun ne he? o koca kıçını kaldır ve beni balığa götür.
+ bu çocuğu işe giderken televizyon başında bırakmayacaktık. tamam evladım, tamam yavrucum kalkıyorum şimdi...
kafasıyla basket atan köpeği olsun isteyen çocuktur. *
amerikan filmi izlemeyen, yada izlesede orda izlediği herşeyi süzgeçten geçirmeden kabul etmeyen çocuktur.