bugün

Her gördüğümde istemsizce kahkaha atıp bir yandan da Ne psikopat heriflersiniz amk dedirten başlık.
Nasıl bir ruh hali lan bu Ahah.
görsel
Daha dün eve gelen misafirlere çükünü gösteriyordun.
her cumartesi bol bol olan olaydır.
g.tüne beyaz atın y.rrağı giresice beyinsiz troll cümlesi.

hortlattığınız başlığı sikeyim.
anası orospuların tarifi.
görsel

(bkz: silaha prenses ismini vermek)
Çok zevkli bir eylemdir.
Bazilarina yapılması şart.

Alenen!
Bu başlığa atfen nick alanlar varmış gerçekten bu ne cesarettir yiğidim diyor bazen insan.
görsel
sanki baban ananın ağzına hiç vermiyor. cinselliği aşağılamak için kullanmayı boş bulmakla birlikte zaten boş olduğunu biliyorum.
bu başlığı açan sayın yazar, benim anneciğim, babam blowjob istemesine rağmen kraliçe 1.elizabeth'i düşünerek malak gibi yatar, misyonerden başka pozisyon sevmez. gang-bang hayalleri kurmaz, deep penetratıon' duyumsamak istemez, doggy style denilen şeyin varlığından bile habersiz olup aslında benim annem vaginus'mus'du. ben nereden çıktım, kimin çocuğuydum demek isteyen bir başlık açmış.
her gördüğümde kahkaha attıran başlık
bir gün sizin de kız çocuğunuz olacak. ki o kız ne kadar şanssızdır.
böyle iğrenç düşünceli bir babanın evladı olarak büyüyecek.
ve bir gün birisi de sizin o kızınızın ağzına verecek.
ve işte siz o gün karı gibi dertleneceksiniz.
Oruç bozar.
Kızı prenseslikten men edecek davranıştır. O artık piremses olur.
Prensese hayatın gerçeklerini göstermektir.
Prensesliği yıkmak, monarşiye karşı sert bir tavır göstermek için yapılan ama her nedense cumhuriyet düşmanlarını pek bir üzen eylem.
Her şey güçlü bir demokrasi için.
daddy's princess fantezisidir. işlemin ekmeğini yiyen insan kişisi genellikle telefona daddy şeklinde kaydedilir.
Evde prenses, sevgilisine yahut kocasına orospu her hatun kişiye bıyık altından gülen erkek kisisinin fantezi yaparken bol bol aklına getirdiği ve "He he he babası gör bak kızın neler yapiyor" düşüncesi sayesinde rahatlamasına sebep olan gerçek fakat lanet durum.

insanın kızı olmasi da zor yeminle. Sen pamuklara sar, el oğlu ağzına versin.

Reva mi lan bu?
cocuk istememe nedenlerimin arasinda bulunan bir gerçeklik.
Cahiliye araplarına hak verme sebebi.
babasinin prensesi fikri abiymis meğerse.
görsel

Beyle mi?
Mümkün olduğunu düşünmedigim durumdur. Yattığı yerden Hareket etmeyi kolay mı sanıyasın diye trip atan kezolar varmış. Adam üstündeyken memelerini de saklamaya çalışır bu mallar.