bugün

ne yapacağını bilemeyen genç profilidir. o an babadan nefret edilir, anneye sıkıca sarılınır. heralde. * *
yakın zamanda ebeveynlerin ikisinden de nefret etmeye başlayacak olan gençtir.
"beni düşünmüyorsan çocuğunu düşün." cümlesinin çıkış notasıdır. Anne her çocuk için değerlidir. annenizin aldatıldığını öğrendiğiniz de mesele babanızın başkasını altına alması değil, mesele sizin hayatınızın dönüm noktalarında parmak izi olan kadını ikinci planda görmektir. Bu olay güveninizi yıkar. belki anneniz kadar üzülmeseniz bile kısmen dünyanız başınıza yıkılır. Bir ikilemin içinde kalmanızda cabasıdır. söylesem mi söylemesem mi? söylense yuva yıkılacak söylenmezse sevdiği ilk kadına ihanet edecektir erkek. çocuk için zor olan durumdur. her ne kadar yaş ilerledikçe olayları atlatabilme durumumuzun kolaylaştığı söylenilse de, böyle bir durum da yaşınız büyükse daha detaylı düşüneceksinizdir. Umarım çıkarsınız işin içinden. Ben söyleyerek, annemle birlikte atlatmıştım durumu. kolay olmadı atlatmak, atlattığım da ne kadar doğru bilinmez.
babasıyla geyik yapan gençtir.

bizzat bugün şahit oldum. rahat bir aile yapısına sahip olan bi arkadaşım var adamı okulda gördüm kantinde. (bu dönemde ne okulu demeyin, yaz okulu). çocuk diyo 'lan babam yine basılmış annem gene isyanlarda'. adamın babası istanbul'a gittiğinde önceden sohbet ettiği bi kadınla yatıyor sonra birşeyler oluyor kadının zoruna gidiyor adamın karısına falan haber veriyor. ama gel gelelim bu adamın ilk vukuatı değil. arkadaş da babasına demiş 'ya baba bi işi düzgün yapamıyon amk' onun cevabı da 'hep kendine çalışıyorsun sen de pezevenk'. ne yaparsın saygı duymak lazım.