bugün

görsel
bu gerizekalıların babaları beşiktaş olamaz amk. inanılmaz.
talisca boyunlara dola.
(bkz: tiner lütfen)
görsel
Son iki yıldır sesleri çıkan kartalların sesidir. Fazla sürmez tiner elbet geçer.
kocanız dinamo kiev
bazı beşiktaşlıların 2 senedir kötü gidişata ve saçma sapan teknik direktör kazalarına maruz kalmış en başarılı iki takımı gözardı ettiğinden mutevellit, kullandığı saçma, tiner kokulu iki sözcükten olusan manasız cümledir.bu iki takımdan en az birisi kendini toparlarsa seneye yine (olabilirse)şerefli ikincilik, olmadı süper üçüncülük o da yemez ise namuslu dördüncülüklere devam ederler.
Bu arkadaşın sıkıntısı ne?
gereksiz bir slogan. ikinci kez üst üste şampiyon olmuşsun, elbet şampiyonluğunu kutlayacaksın da neden başka takımları küçümseyip ağzını bozarak seviniyorsun ki ? gerçekten çok ayıp, hiç hoş değil...
ağlayin köpekler.
görsel
Babanız galatasaray amcanız fenerbahçe bu iki takım ayağa kalksın şerefli üçüncülüklere dönersiniz yine.
Bunların babalarının beşiktaş olması, onlar için olsa olsa büyük bir şeref olurdu. Ama o şerefe bile sahip olduklarını sanmıyorum.

Nedeni malûm biri dualarla himmetlerle ortalığın ağzına sıçtı, diğeri şikeyle.
ehehe kutlayın bakalım babalar günümüzü, öpün elimizi fenevli ve gaysaraylı taraftarlar ya da şikebahçe ve fetosaray mı demeliydim *
başlık güzel haklı çok haklı.
O sene bu sene bundan sonra her sene dedik
Siyah ulan!
slogan falan değildir. net hakikattir.
bir holigan lafıdır itibar edilmemesi gereken.
baldızınız beşiktaş diye okudum noluyo lan filan oldum.
iki gündür dilimden düşmüyor. fenerbahçeliyim ama bunu söylemek çok zevkli. bunaldığımda ortaya delicesine haykırıyorum.
iki yıl şampiyon olunca söylenen söz, dört yıl olunca ananızı siker beşiktaş diyecekler, şampiyonlar liginde çeyrek final görürlerse de beşiktaş allahtır falan diyebilirler beklerim.
görsel
siktir t*nerci denilesi beyan.

zito!
yaw he he . önce maçı kazan sonra gel hadi .