bugün

babanın 20 li yaşlardaki haline bir tavsiyede bulunabilsen ne derdin sorunsalıdır. hani o çok seviyorum sandığın kız var ya, evlenme onunla, zaten ayrılacaksınız. ((((
Tavsiyeye ihtiyacı yok. Kral adam yeminle. Az daha serbest bıraksa tadından yenmez.
Paraları çar cur etme kendini sağlama al. 2008 den sonra isler yavaş yavaş bozulacak.
Annemden uzak dur. Güzel para kazanıyosun çapkınlıkla bitirme.
"ataköy tarafına git sık sık sahil kenarından kapat arsaları" tavsiyesidir. adam gençken gezmeye bile gitmezmiş kimse oralara şimdiki duruma bak birde. manevi olarak söyleyebileceğim bir şey yok adam 7 sinde neyse 64 ünde de o bari maddi olarak kurtaralım biraz *
Askerden dönünce almanya'ya yerleş, buralara asla dönme! Yoksa bir kızı seviyorum ayağına hayatının içine edecek, bununla da yetinmeyip çocuklarının hayatını cehenneme çevireceksin..
Sevdiği kadınla evlenmeesini söylerdim.
1993 yilinda dikkatli olun tamam mi korunma yontemleri falan kullanin kurban olam.
prezervatif kullanmayı ihmal etme... (ihmal etti)
o sarışın sana yalan söylüyor, paralarını orada burada çarçur etme birikim yap, eve erken gir geç saatlere kadar dışarıda işin ne ki sanki ? ileride ailen olacak bak sen istemesen de sonra krizlere girmeyeyim. kavgalara karışma bir de. en yakın arkadaşına da baş harfi ceee fazla güvenme babacık.

ama ne oldu ? dinlemedi. yani böyle fırsat olsa da dinlemez ki niye dinlesin adam özgür adam kafasında heç.
ulan pezevenk gençliğinde çekseydin otuz birini sikseydin karıyı ben google aramamda olgun seks, sikiş yazısını görmek zorunda mıyım?bari milf izle. bide çok yüzsüzsün aq. söylüyorum sana girdiğin şeyleri görüyorum diye. ehuehueheu gülüyosun ne yaşıyon lan sen derdim heralde. galiba şimdide diyebilirim. azgın pezevenk ya.
Daha özgür olmasını hayatını yaşamasını ve istediği şeyi kimse sormadan yapmasını söylerdim.
buralar değerlenir satma o arsaları.
Dedemler kramponları yakıp takımdan gelen teklifi reddedecekler. Karşı gel. Yıllar sonra her maç izlediğinde gözlerinin içinin nasıl parladığını ve kırgınlığını gördüm. Ne olur bırakma futbolu.
Bi sene konuşurum herhalde. O hayırsız ilerde arayıp sormayacak kardeşlerin için bu kadar kendini paralama derdim mesela. Dayım sana taksi alalım dediğinde evet de derdim. .ama en başta k beni sakın imal etme derdim o kesin. .
Haylazlıktan okulu bırakma. Köpek gibi çalışıyorsun.
git annemle evlen baba, böylesi iyi.