bugün

(bkz: şantaj)
bir çocuğun başına gelen en zor şeylerden biridir.
iğrençtir. Hele ki gidip annenize söyleyemiyorsanız daha da iğrençtir.
(bkz: Vefa semt adı olmasın)
kızsa erkeklere karşı güvensizlik, erkekse aynı şeyi kendisinin de yapması gerektiği düşüncesi oluşur.
insanın hayatı boyunca hatırlayacağı , gözünün önünden gitmeyecek tablodur.
insanın gözünden asla gitmeyecek utanç anlarıdır. siz babanızın yerine utanırsınız yani, çok kötü bir şeydir. allah hiç bir kuluna nasip etmesin bunu.
babadan soğuma nedenidir.
kolay kolay kimse babasından soğumaz ama bu ciddi bir mevzu.
çok ciddiyim babama helal olsun koç diyeceğim olay. Gerçi adam neredeyse 60 oldu, bundan sonra zor.
babadan tiksinilir ama geçer. bir de bulgarca mesaj cekiyor herif ya sanki tuskilidini açıp okumamız yok. turkce yazsan çok fark edecekti sanki.
Kız yada erkek çocuk fark etmez mutlaka büyüdüğünde babayı örnek alacaktır.
her nekadar bicok erkek "erkek tabi yapacak derim babama" desede okadar kolay degildir. en azindan empati yapabilen normal insanlar icin.
Donup kalma sebebidir. Anneye söylense kadın kaldıramaz. Söylenmese insanın içi rahat etmez. Bi yandan babayı öldürmek istersin ama sonuçta babadır. Garip bir durum.
Babayı babalıktan reddettirir.
içinde olduğum garip, çaresiz ve insanı çıkmaza sokan durum.
baba'nın, '' annene söylemezsen kadından sende faydalanırsın '' teklifiyle umrunuzdan çıkabilir.
Bu durum zor olsa da söyleyin derim.
Bir gün kadınla kaçıp gider, sizi bırakır da o baba.
Anne ile aralarındaki problemdir. Fakat mağdur annedir. bu durumda baba cezalandırılmalıdır.
manşet: babasını züken evlat.
Başıma bir şey gelmeyecekse,Ben gurur duyarım ama kadın gerçekten kadın ise. Sonra pederle çapkınlığa çıkarız. Ah be baba keşke her şeyi bu kadar düzgün yapmasan, samimi olsak azıcık. Çok mu zor?
devamında babaya tekme tokat girişilir. şahsen ben girerim. yemişim baba hakkını! artık ondan güçlü de olduğuma göre böyle bir vukuatta çok pis dalarım.

böyle bir durum yok. allah da göstermesin gerçi ama ben kesin dalarım. ihtimali bile sinirlerimi bozuyor.
Korkunçtur.

Düşüncesi bile insanı kötü ediyo. Zor bir durum. Umarım bir çaresini bulursun.

Anneme babama tekrar şükrettim. Böyle iğrenç insanların varlığı tiksinç.
Evin anahtarından bir tane daha yaptırır babama veririm. Lazım falan olur. Ev bulamazlar falan.
Hem babanın anneyi hem de annenin babayı aldatması kadar kötü olmayan durumdur.
kırılma noktalarından biridir, şahit olunmaması temenni edilir.