bugün

bir gün bir yerlerde duyduğunuz anda sizi olduğunuz yere mıhlayan sözler vardır hani. of ulan of dersiniz.

işte bu öyle bir sözdür. bir bana-kız ilişkisinin ne ladar laçkalaşabileceğini gösteren bir cümledir.

hayatınızı sorgularsınız.
- ne yapıyorum lan ben?
dersiniz.

gidersiniz uzaklara.
o cümle çınlar kulaklarınızda.

''babacığım bu akşam anal demedim çok acıdı''
olsun kızım alışırsın hepsi geçer diye verilen cevapla devam eden mesnetsiz dialog.
kiz anal denemis, ve de gercekten cok acimis olabilir de, onu gidip babasina söylemesi ihtimalini ben sifir olarak görüyorum.

o isi paris hilton bile yapmaz hocam. en basit orospu bile o iliskinin icerisine o boyutu katmaz. bu yazili olmayan ama yazili olan bütün kanunlardan daha da gecerli bir kuraldir.

ben anneme gidip "anne ben bugün kerhane´ye gidip .rospunun agzina verdim"....der miyim?...halbuki yasak degil hicbir yerde....ama bak yasagin en önde gideni, o iliski cinsel kalitenin üzerinde bir iliskidir, ve o isi hickimse yapmaz.

en igrenc uyusturucu müptelasi adam bile annesine gidip böyle bir sey söylemez. hicbir kiz babasina basliktaki cümleleri söylemez. ben hic sanmiyorum - yani tabii normal sartlarda- psikolojik olarak rahatsiz olur, dengesiz olur, o ayri.

ben bu baslikta yazilanin tamamen ütopya oldugunu düsünüyorum. bunun bir örnegi oldugunu da hic sanmiyorum.
babanın büyük ihtimal "al kızım vazelin sür, geçer" dememesiyle sonuçlanır.
(bkz: çağdaşlığın ateşle imtihanı) *
eğer gerçekten sölendiyse gece yarısı söylenmiş bir cümledir.
sabah sölense cümle "babacığım Dün anal denedim çok acıdı" olurdu.
ve cümle "babacığım bu Sabah anal denedim çok acıdı" olmadığına göre kesinlikle gece vakti söylenmiştir.
(bkz: alışırsın anam alışırsın)

(bkz: keşke babana söylemeseydin)
(bkz: geniş aile)
bir daha dene alışırsın.
ikinci anal denemesinin babasının bulduğu kazma sapıyla olup tövbe edeceğinin garantisidir..
babanın olsun yavrum bidahakine daha az acıcaktır sözüyle kızını rahatlatmasıyla sonuçlanabilir.
http://i49.tinypic.com/30sfwxh.jpg
izmirli bir kızın itirafı olabilecek cümle. zira bu kadar genişliğin başka bir açıklaması olamaz.
AÇACAĞIN BAŞLIĞI SiKEYiM.
(bkz: entry nik uyumu)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar