bugün

yazları aile efradının toplaştığı ortamlarda kendini gösteren iri kıyım, aşırı gelişmiş, gürbüz, aşırı özgüvenli , hep sesli gülen , az güzel , çok şımarık, gürbüz, iri kıyım, aşırı gelişmiş.. pardon başa sardık.. işte bu kız abicim.

tayt giyer bi de rengarenk.

akrabaların gözbebeğidir zira çok da konuşkan olup herkesi okşar alttan alttan. dedeye nineye hediyeler alınmıştır zaten bu kız tarafından. bi sıfır önde..

-erdem sende ne var ne yok..
+okul mokul işte idare ediyoruz hala nolsun.
-hımm iyi maaşallah..
niye maaşallah aldık şimdi ? demek ki biz moronuz idare etsek bile büyük başarı.

-ayça sen nabıyosun kızım..
+ay halacım neler neler ya bak var ya bu sene nabtım ben ..

36 dk 45 saniye sonra...
hala : ayy ayçaaa allah da seni güldürsün kızığğmm aman yavrumm yaa... ayhhi çok güldümmm..

bitch...
kıskançlıktan ölünmemesi gereken insandır, bir ya da iki değildir oldukça fazladır ancak takılıp düşman olmak yerine umursamadan arkadaş olmak en iyisidir.

ama hemcinsinse bu şahsiyet o zaman ister istemez içten içe düşman olabilirsin, erkeksen sıkıntı yok makara yapar geçersin.
karaktersiz akrabalarının mastürbasyon malzemesi olan motordur. kimseye güven olmaz, kalkmışın dini imanı yok ki akrabayı tanıyacak, ensesti kınayacak bir mekanizması olsun. mesafe olacak arada her zaman için.
genelde kuzenine aşıktır bunlar. ama en çok da onu umursamazdan gelirler. çelişki yumağıdırlar.

--spoiler--
bitch iyiydi, güldüm
--spoiler--
malın tekidir, boş boş konuşur, her şeye atlar.*
her ailede mutlaka olan durumdur , yada bende çok var ondan normal geliyor .. Ben ders çalışsam aman bu osym gonullusude yıllardır çalışıyor çokta tın modunda , demek ki geri zekalı diyorlar . Bende onlara karşı soylüyorum artık , evet hala ben pek zeki olmadığım için yakşaşık yirmidört yıldır ders çalışıyorum hala bir baltaya sap olmadım , sizin gururla söylüyeceğiniz bir yeğeniniz olamadım, ne giysem bak yine para harcamış, paspal gitsem canım halacım iyimisin ilgisi gösterirler sahteden.. Sen sen ol uzak dur akrabalardan düşüncesini benimsedim , mümkünse olmasınlar, telefonla ararlar birde derste oluyorum ,dönüyorum sonra dersteydim hala diyorum hıııı derstemiydin halacım imalı imalı gıcık bir ses tonu .. bas git diyesi geliyor insanın susuyorum ne derslerse yarabbi şükür deyip babamın hatrına katlanıyorum hoş babamında çok umrunda sanki kardeşlerine benden daha çok değer verdiğine inandığım bir babaya sahibim ne de olsa .
sazandır. insanları güldürme görevini üstlenmiş bir şebektir ayrıca...
hiç sevmediğim insan tipidir. misal akşam yemeğine gelmiştir, kendini fütursuzca anlatıyor ve kendi çevremi benim yanımda almaya çalıyor olması durumunda megolomanlık derecesinde onun egosunu yerim.
Öyle deme dostum, insan evlenmek için böyle kız aramazmı?
Veya belki sadece benim için geçerlidir bu ama sonuç itibariyle her erkek, kendisini güldüren, eğlendirebilen ve her fırsatda sevildiğini gösterebilen bir kıza aşık olup, evlenmek, çoluk çocuk sahibi olmak, yaşlanmak ister!
Elbette, yoksa sana bağlı, sadık, hizmet edipte ne sevgisini belli eden, nede ağzından güzel bir kelime çıkan birinemi aşık olmak istersin?
eğer ailede onun gibi başka genç fert yoksa ailenin adına leke getirecek kızdır.
sapır saçma insandır.
Genellikle kilolu olan, ergenliğinin sonlarına gelmiş olmasına rağmen hâlâ annesinin-babasının kucağından inmeyen, bel altı şakalar yaparak ilgi odağı olan kızdır. Yanak yanağa öpüşürken bıyıkları batar.
güncel Önemli Başlıklar