bugün

saçmalıktan öte bir şey değildir. öyle erkekten adam olmaz.
cennetten çıkma gibi görünen cehennem zebanisinin oyunudur.

kanmamak lazım. eğer o da sizi seviyorsa müslüman olsun. olmuyorsa sevmiyordur. iki gün sonra boynuzu yeme ihtimaliniz yüksek.
Değer lan dediğim olay.
mallıktır net.
... yüzünden, gavur olmak.
kimsenin tercihine karışmam. ama kesinlikle yapmayacağım olaydır. zaten mükemmel bir dine mensubum niye değiştireyim.
saçma eylem.

bir insan için inanç değiştiriyorsan, o inanca zaten sahip değilsindir.

sevdiği için müslüman olan insanlar için de geçerli.
(bkz: ) tuğçe kazaz
şarapçılar cinsiyet bile değiştirir o kafayla sorun yok tabi.
Aydınlar nasılsa.
swh.
Kendi inancının farkında olmama eylemidir , zaten o inanca itikadının olduğunu ne zaman fark edeceksin man ?
Kazaz gibi kazığı yediğiyle kalacaktır.
YOLLARI AYIRMAYA NEDEN OLACAK HADiSEDiR. YA MÜSLÜMAN OLUR YA DA YALLAH VATiKANA. EVET.
kişiliğinden, inançlarından vazgeçerek aşkını kanıtlamaya çalışan birinin gereksiz davranışı.
Din kisilere bagli olmaz hissiyat ile olur. Kisi icin dinini degistiren daha somut seyler icin baska seylerden kolayca vazgecmesi sasirtici olmaz.
Zaten dini yasamayan kişidir.ha isevi ha muhammedi.
görsel
Çocuğumuz Budist olacaksa sınıntı olmayan hadisedir.
Aciz bir kul için esas sevgiliye ihanet etmektir.
dinler çorap gibidir, giyilir çıkartılır ve değiştirilir. en nihayetinde beyinde gerçekleşen bir olay değildir. dinlere inanılmaz tabii olunur.
Onane benim inancımdan ne olmuş abdest alıyorsam zararmı veriyorum sanki zalağa. "Bu hayatta unutulan olma iz bırakan ol. Aklım hala söylemediklerimde."
herkes kendi dinini yaşasın neden ne kendini ne karşısdakinı zorlayasın ki. inanç kişi ile Allah arasındadır.
Şart değildir, bir Müslüman ve Katolik eğer çocukları Katolik olarak yetiştirmeye söz verirse evlenebilirler. Rahip evliliklerini takdis eder ancak bu sakramental bir evlilik olmaz. ancak Katolik kişi bu durumda normal Kilise hayatına devam edebilir...
Kız için inancını satıyorsan daha güzelini gördüğünde aşık olduğun kızı satarsın.
din bireyin kendine özgü niteliğidir. ancak kendi inançlarıyla değişir. yani yanlıştır.
redderdim çünkü zaten evliyim olmasam ateist olduğum için iki damla suyun ziyanı olmaz.