bugün

hep yanında sanmaktır, boş hayaller kurup aşk dünyanın en güzel şeyi yanılgısına kapılmaktır.
karşındakini de kendin gibi sadık sanmak.
Her dediğine inanmak yalan olduğunu bilsen bile belki doğrudur yaa demektir.
Onun yanına istedigim zaman gidemiyorum. En buyuk malligim bu.
Aşık olmanın kendisini mallık görüyorum. Resmen beyninizi aldırmak gibi bir şey mantıklı düşünemiyor karar veremiyorsunuz. Tavsiye etmiyorum efendim.
Aşık olduğunu itiraf etmektir.
insan aşık olarak zaten en büyük mallığı yapar .
Kendini ezdirmektir. Evet ilk defa kendimi ezdirdim aşık olduğum için.
bedava sms yapıp sms bitmeden ayrılınca sms boşa gitmesin diye geri dönmektir.
dünyanın onun etrafında döndüğünü ona belli etmek. ve tüm ipleri onun eline vermek. o saatten sonra zaten o kişi gider sende acısıyla yanar durursun. lanet olsun.

not: 2000. entry böyle acıklı bir olayla doldurduğum için lanet olsun.
ona inanmaktır.
kiz reddedince feysini calmak.evet. guvenlik sorusunun cevabi tokatti napim amk.
Ergenliğe dönmek, lanedossun.
Onun mutluluğundan çok kendi mutluluğunu düşünmek.
(bkz: Seviyorsan adam gibi sev)
senin olmayacağını hissettiğin halde, kalben ve aklen yinede sonucunu görmezden gelerek bile bile sevmeye devam etmek. taki aklın başına gelene dek. sonra ? sonra nasıl oluyorsa birden akıllanırsın.

(bkz: dank etmek)
Dersten kalmasın diye kopya vereyim derken kağıdımın alınması, 3 yıl boyunca sabahları onu görebilmek için 1 saat daha erken okula gitmem, onu çok iyi tanımamama rağmen fazlasıyla güvenmem. Belki küçük şeyler ama insan haketmeyince normal geliyor.
önce kıza şarap içirip sarhoş etmek ve sonra kızı yatağa atmaktır. sabah olunca kafanızın etini yiyip ne zaman evlencez diye soruyolar.
Tabi ki sosyal medya hesaplarının şifresini aşık olduğun kişiye vermek, çok Saçma. Yok ona engel, yok ona block, yok bu tweet eski sevgiline Yazılmış gibi siliyorum. E Saçma yani kaç Yaşında adamlarız.
güvenmeyip, problem çıkarmaktır.
aşık olmak tümden bi mallık hali olduğundan potansiyeli fazladır..tek bir şeye indirgenemez..sadece aşk bittiğinde anlarsın kerizliğini...
Gururunu, onurunu, haysiyetini, benliğine hiçe saymaktır. Karşıdakinin burnunu bulutlara değdirtmektir. Kendini kaptırmaktır.
Güvenmektir tartismasiz.
nikahla bu durumu nihayete erdirip, mallıkta rekora koşmaktır.
(bkz: mal beyanı)
ilk yapacağını son yapmak son yapacağını ilk yapmak, her şeyi bok edebilirsiz, afiyet olsun.
Belli etmek. içinizden sevin, yalnız ölün..