bugün

insanın kendini en aciz hissettiği durumlardan biridir.gözlerinin önünde o başkasını sever sende ona inşallah beraber çok mutlu olacaksınız dersin.bu kadar aşşağılık hissedemez insan,hiç bişey insana bu kadar çok koyamaz be sözlük.
ne güzel insandır o. elini öperim öyle adamın.
mallıktır. yapmıştım zamanında. o kadar seversin ki üzülmesin diye elinden geleni yaparsın. gelir omzunda ağlar. teselli edersin. ama senin için bir o kadar yanar.
bu hayatta en boktan durumu tarif et dersler bunu tarif ederim o derece. bi de mesleğin icabı insanların derdini dinleyen bi konumdasındır. sonra beğendiğin kızla konuşmaya çalışırsın. ilk konu bölüm ne olur. söyleyince her gece derdini dinlersin. bizim adam gibi flört etme hakkımız yok mu ulan. hı?
yazık olan adamdır bile bile kendine hançer saplar inş. muradına erer.
akla bir umut sarıkaya karikatürü olan 'meriç olmak'ı getirir.
karşılıksız aşk ritüellerinden biridir.. o ilk aşkı olan angutu sever, kızı üzer , döver , tehtit eder.. hatta tecavüze yeltenir..kız gelip sana içini döker.. onun bir sözüne nikah basıcak olan sen, saçının teline bile dokunamadığın halde hayallenirsin.. sonra ben seni arkadaş olarak görüyorum der.. bir gün ansızın yeniden o kazmaya döner.
(bkz: kanka ayağı)
geçen sene bu duruma düşmüştüm. kızın birine deli gibi aşıktım ama kız bana kendi aşk sorunlarını anlatıyordu. sevdiğim kişiye yine yardım ediyordum çünkü aşk böyle bir şey olması gerekirdi. zamanla unuttum gitti. kızla da şimdi arada sırada konuşuruz havadan sudan
platonik aşık adamdır. amma velakin 3-5 gün geçmeden o kızın en yüksek ihtimalli yeni sevgili adayıdır. yürrrrüüü beee kim tutar seni
güncel Önemli Başlıklar