bugün

O kadar gereksiz bir adamdır ki. azıcık okuyan herkesin bildiği şeyleri konuşur. Türk halkı bu sohbetlere aç olduğu için tutulabilir.
ilk görülmede çiftlerin "kim daha çok aşkım diyecek" kapışması sanılan insan ismi. *
" my love you wanna fight ? " olarak çevirebiliriz ismini.
Degisik bir kapisma türü saniyordum insan oldugunu ogrenmeden once.
Geçen gün bir programda bu adamla röportaj yapmışlardı. Davranış bilimleri uzmanıymışmış. Diyo ki "Eğer karşıdaki kişi gözlerini kaçırıyorsa ellerini avuşturuyorsa bu gergin olduğu anlamına gelir"

Yapma ya!! Bir zeki sensin dimi. Kimsenin aklına gelmemişti çünkü bu. Uzmanmış. Hadi ordan.
'her erkek aldatmasa da aldatmayı düşünür ' diyerek beni beynimden vuran, istemsiz sinirlerimi bozan, erkek cinsine olan nefretimi arttıran davranış bilimi uzmanı. bu rahatsız edici bilgiyi neden verdim aşkım?
ismini hep duyduğum ama hiç görmediğim insandır. erkekmiş lan.
gerçek adı bu ise tüm orta doğu ve balkanlardaki türkler şahsımı gönül rahatlığıyla küsküleyebilirler.
Gercek adin buysa eger ben sana o adi veren anayi babayi size o soyadi veren nufus mudurunu o soyafi kabul eden buyuk buyuk dedeni. .................
yüzü sağa çeken bi adam.

adama aşkım diyince bakıyor bi de, niye bakıyor ? çünkü adı aşkım , holy bible.
Keske askim diye bir arkadasim olsaydi ikide bir adini soylerdim.
TAM BENiM KAFA DERKEN TiPiNi GÖRÜNCE RUHLAR ALEMiNDE DE YAŞAMADIĞIMIZI HiSSETTiĞiM YAZAR.
ama kesinlikle güzel sözleri ve güzel kitapları var okurken düşündürüyor ve iyi hissettiriyor.
mükemmel tespitler yapan biri . insanın (kadınların, erkeklerin) içini okuyor sanki . izlemeye dinlemeye doyamıyorum. söylediği her kelimesine her cümlesine
-evet ya çok doğru diye haykırasım geliyor.
bugüne kadar bir çok psikolog , bir çok kişisel gelişim uzmanı dinledim. ama bu adam çok farklı.
Davranış Bilimleri uzmanı bir beyefendi.
Şimdi şöyle;
ben bu arkadaşla bu gün tanıştım. TRT de pastane programina konuk olMuş, denk geldi izledim. Deniz hanim aşkım diye hitap edince kocası sandım başta. Sonra ekranın altında aşkım kapismak yazınca bi şok oldum şaşırdım...
Sözlükte açıkçasi bu başlığı görmustum bir kere. Ama o zaman yazar olmayan ben "bu nası başlık böyle ne anlama geliyor yani aşkım kapismak" deyip saçma bir başlık zannettigimden dolayi hiç girip de bakmadım. Fazla tv izlemegim için daha önce ismini de duymamistim. Vel hasıl meğerse mantıklı konuşan uzman bir adammış aşkım kapışmak.
Çok gereksiz bir zat.
erkek psikolojisinden çok da anlamayan biridir, başkalarının hayatını yorumlamayın diyor, karamsarlıkla kendini kandırmak arasındaki farkı çözemeyecek kadar bilgisiz mi desem cahil mi desem bilemedim, çünkü bilgisizle cahil farklı şeyler,

birbirimizi kandırmayalım şu an bile evli olan çiftlerin yüzde 85 i mantık evliliği, diğer bir deyişle kendini kandırma evliliği, şimdi bunu yeniden evirmeye gerek varmı,

Her hastanın yatak değiştirme tutkusuna kapıldığı bir hastanedir bu yaşam, insanlar hep bulunmadıkları yerde rahat edeceklerini sanarlar,

aşk da böyle bir şey işte, imkansızlığın yarattığı ulaşılamazlığın cazibesi gibi bir şey...
babacım ne istedin olamadın da davranış bilimleri uzmanı oldun çok merak ediyorum.
Yok, olmuyor, bağlayamıyorum. Tiple meslek birbirine oturmuyor.

Aşk üzerine nutuk atan uzman.
Söylediklerinin içeriğinden bağımsız olarak yazıyorum bu Arkadaşın verdiği mesaj kendisine takılıyor.
Seyyar psikolog.
Geçen gün anlattığı vücut dili analizleriyle ilgili bir kaç deney yaptım da, insanların bu kadar basit çıkarımlarla anlaşılması ve kontrol edilebilmesi çok garip.
Ismi tuhaf olsa da anlattıkları çok doğru. Bikaç kez dinlemistim. Sempatik de, kendini dinletiyor.
Davranış bilimleri uzmanı. Aynı zamanda bir oturuşta bitireceğiniz birçok kitabı vardır. Oturup saatlerce sohbet etmek istediğim tek insan. Birgün bu imkanı yakalayacağımı hissediyorum.

ismi gerçekten aşkım olan insandır.
Bu adamin kimlikteki adi bu olamaz , adini duyurmak icin kullandigi bir isimdir olsa olsa.

Ha eger kimlikteki adiysa cidden baba dedigi insandan bi suphelenmesi lazim , insan evladina hem de erkek evladina boyle bir isim koyamaz gercekten mumkun degil.
oturup saatlerce sohbet etmeyi gerektirecek bir durumu olduğunu düşünmüyorum.

(bkz: ne gerek var)
güncel Önemli Başlıklar