bugün

3+4=7
ben 75 kiloyum 4 taneyle doyuyorum
evvaah evvaah.
Kankacılar uyanmış gene. Halbuki daha iki saat önce ne sakindi buralar.
poğaça yemeyin ekmek yemeyin böyle şeyler zararlı denilesi kız.
sanılanın aksine 50 kilo civarlarında gezinmekte olan kızlardır. bunların bir de erkek versiyonları var ağızlarını yüzlerini mıncırmak geliyor insanın içinden. 2 poğaça ile doyan adamların göbeği olur kilo almaya müsaittirler sınırsız pizza yemeye giden karı koca çift adam başı 1.5 büyük pizza * yer kadın 175 boy - 50 kilo erkek 185 boy - 70 kilo civarlarındadır.

(bkz: ukte)
Tosuncuktur.
Kışlık kızdır. Kışın yakıt masrafından tasarruf ettirir. Sabah yataktan kalkmayı işkence haline getirir.
Yakında gastrit veya reflü olacak kızdır. Poğaçanın içinde ki maya bir tek bana mı dokunuyor ya? 1 tane bile yiyince bir ekşimeler, bir mide yanmaları. Adam akıllı al ekmeğini koy arasına peynir, ye arkadaşım.
Köpeği olurdum.
aza kanaat eden düşünceli kızdır. kız dediğin 8 poğaçayla güne başlar.
poğaçaya boğardım.
biraz acıkmış hali ile 4 poğaça yiyen kız olsa olsa gergedandır amk.

bak bu trollüğe gülerim işte.

tanım; ''biraz acıkmış'' kızdır.
Acilen o kızı bırakmalısın...

görsel
Yanında 4 çay içer.zarara sokar.
Saf kizdir. Akilli kiz sevgilisinin yaninda bir poğaça, evde 4 poğaça yer ki , adam ben bununla basademem deyip kaçmasın. Sonra niye ev de kaldık.
4 tane poğaça 30 lira eder. Her gün yese bile 900 lira eder. 900 lirayla iki kere kahvaltıya çıkarsın anca. Helal olsun koca yürekli damarları tıkalı kız. Erkeğini zarara sokmaz.
metabolizması hızlıdır belki anlamadan dinlemeden karar vermeyin.